align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 2. krog 11.09.16
   TEKMA: Bled - Bohinj 8 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime Rojen
  2  Čebašek Ambrož (K) 20.04.03
  4  Justin Rok 13.10.03
  5  Kajdiž Naj 30.12.03
  6  Kavalar Žan 26.07.02
  9  Pogorevc Juš 10.03.03
  11  Skumvač Drejc 18.11.02
  12  Bunderla Blaž (V) 20.02.03
  13  Zupan Filip 23.05.03
  15  Tomažič Rok 05.01.04
  16  Jerman Žiga 04.04.04
  17  Višak Luka 12.03.04
   Bohinj
Priimek in ime Rojen
  2  Rožič Aljaž 02.01.02
  4  Lužnik Rok 14.05.02
  6  Strgar Jošt 23.06.02
  7  Eminoski Emin 07.11.02
  8  Medja Lenart 06.06.02
  9  Medja Jure 19.09.03
  10  Strgar Macanović Tim (K) 24.06.02
  11  Štendlar Kris 19.06.03
  12  Cerkovnik Andraž (V) 25.11.02
  13  Cerkovnik Gaber 15.11.02
  16  Stare Vid 19.12.03
  Rezervni igralci
  1  Tonejc David (V) 10.09.03
  7  Zupančič Luka 02.08.03
  8  Peterman Peter 06.11.02
  10  Skubin Luka 14.11.02
  18  Višak Žan 12.03.04
  Rezervni igralci
  5  Kusterle Aljaž 26.11.04
   TRENER
   Bled
   Vovk Miran
   Bohinj
   Kovačič Marko
   STRELCI
   Bled
   1 : 0 17 - Višak Luka (2')
   2 : 0 5 - Kajdiž Naj (12')
   3 : 0 5 - Kajdiž Naj (15')
   4 : 0 5 - Kajdiž Naj (23')
   5 : 0 11 - Skumvač Drejc (46')
   6 : 0 16 - Jerman Žiga (54')
   7 : 0 11 - Skumvač Drejc (57')
   8 : 0 11 - Skumvač Drejc (66')
   Bohinj
   OPOMINJANI
   Bled
   Bohinj
   IZKLJUČENI
   Bled
   Bohinj
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Tonejc David
       12 - Bunderla Blaž
  40'     18 - Višak Žan
       13 - Zupan Filip
  55'     8 - Peterman Peter
       9 - Pogorevc Juš
  55'     10 - Skubin Luka
       17 - Višak Luka
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  36'     5 - Kusterle Aljaž
       13 - Cerkovnik Gaber
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan