align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  MLAJŠI DEČKI U13 2016/17 - skupina A
  Zapisnik: 5. krog 24.09.16
   TEKMA: Zarica Kranj U12 - Triglav Podgorje 0 : 13 0 : 7
   Kraj: Kranj - ŠP Zarica    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Flajnik Bine
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj U12
Priimek in ime Rojen
  0  Bajželj Domen (V) 09.07.05
  2  Vrhovnik Luka 16.10.05
  4  Koprivec Enej 11.01.05
  5  Mirković Luka 16.06.05
  6  Bokal Šter Lan 23.01.05
  12  Božnar Nejc 24.02.05
  13  Ambrožič Tim 29.05.05
  15  Sušnik Ožbej 11.05.05
  19  Ilisić David 05.12.05
  20  Hvasti Matic (K) 03.01.05
  21  Hudovernik Urban 02.12.05
  22  Govekar Nik 08.11.05
  23  Bjelokapić Maj 19.05.05
   Triglav Podgorje
Priimek in ime Rojen
  1  Čimžar Žuran Nejc 24.07.05
  2  Bajželj Lan 12.07.05
  3  Špernjak Nik 07.10.05
  4  Marković Nemanja 12.05.05
  5  Trebec Aleksander 11.02.05
  10  Čampa Žan Luka 26.04.05
  13  Ševo Luka 10.01.05
  16  Velkov Antonio 07.01.05
  17  Kremenović Darko 01.02.05
  18  Korenjak Val 01.04.05
  19  Požgaj Jaša (K) 30.06.05
  21  Oman Ambrož 04.06.06
  22  Thaler Aljaž 22.11.05
  26  Ajdovec Amadej 04.11.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zarica Kranj U12
   Peternelj Robert
   Triglav Podgorje
   Krcić Almir
   STRELCI
   Zarica Kranj U12
   Triglav Podgorje
   0 : 1 3 - Špernjak Nik (2')
   0 : 2 17 - Kremenović Darko (5')
   0 : 3 22 - Thaler Aljaž (6')
   0 : 4 13 - Ševo Luka (7')
   0 : 5 10 - Čampa Žan Luka (11')
   0 : 6 13 - Ševo Luka (22')
   0 : 7 13 - Ševo Luka (31')
   0 : 8 13 - Ševo Luka (48')
   0 : 9 13 - Ševo Luka (48')
   0 : 10 13 - Ševo Luka (49')
   0 : 11 2 - Bajželj Lan (52')
   0 : 12 26 - Ajdovec Amadej (56')
   0 : 13 4 - Marković Nemanja (60')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj U12
   Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj U12
   Triglav Podgorje
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan