align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  MLAJŠI DEČKI U13 2016/17 - skupina B
  Zapisnik: 5. krog 01.10.16
   TEKMA: Jesenice A - Bohinj 23 : 0 8 : 0
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Simijonov Roberto
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Jesenice A
Priimek in ime Rojen
  1  Kerić Malik (V) 05.04.04
  4  Kovač Erik (K) 31.07.04
  5  Mulej Niki 06.02.05
  7  Gigović Ognjen 21.07.05
  8  Homan Luka 30.01.04
  9  Adrović Deen 11.08.04
  10  Krupić Edvin 03.03.04
  11  Bajrić Emir 08.05.04
  12  Pašagić Denis (V) 05.08.05
  14  Mladenović Igor 09.03.05
  17  Stević Leon 10.10.04
  19  Zec Matej 03.08.05
  23  Praskalo Vanja 02.02.05
   Bohinj
Priimek in ime Rojen
  1  Stare Jaka (V) 20.07.04
  2  Cerkovnik Urh 09.10.04
  3  Zorec David 03.02.05
  4  Rozman Anže 31.08.04
  6  Arh Mitja 19.10.04
  7  Kusterle Aljaž (K) 26.11.04
  11  Kozomara Maj 26.01.05
  13  Leban Mia 14.01.03
  14  Lumi Milot 21.08.05
  17  Korošec Gal 18.03.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Jesenice A
   Bučić Tilen
   Bohinj
   Iskra Uroš
   STRELCI
   Jesenice A
   1 : 0 23 - Praskalo Vanja (1')
   2 : 0 19 - Zec Matej (5')
   3 : 0 10 - Krupić Edvin (19')
   4 : 0 19 - Zec Matej (21')
   5 : 0 11 - Bajrić Emir (22')
   6 : 0 7 - Gigović Ognjen (22')
   7 : 0 8 - Homan Luka (26')
   8 : 0 17 - Stević Leon (28')
   9 : 0 10 - Krupić Edvin (32')
   10 : 0 11 - Bajrić Emir (33')
   11 : 0 9 - Adrović Deen (35')
   12 : 0 9 - Adrović Deen (39')
   13 : 0 8 - Homan Luka (39')
   14 : 0 9 - Adrović Deen (41')
   15 : 0 10 - Krupić Edvin (43')
   16 : 0 10 - Krupić Edvin (45')
   17 : 0 8 - Homan Luka (46')
   18 : 0 8 - Homan Luka (49')
   19 : 0 9 - Adrović Deen (51')
   20 : 0 7 - Gigović Ognjen (53')
   21 : 0 19 - Zec Matej (57')
   22 : 0 11 - Bajrić Emir (59')
   23 : 0 4 - Kovač Erik (60')
   Bohinj
   OPOMINJANI
   Jesenice A
   Bohinj
   IZKLJUČENI
   Jesenice A
   Bohinj
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan