align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  MLAJŠI DEČKI U13 2016/17 - skupina C
  Zapisnik: 11. krog 07.06.17
   TEKMA: Triglav Podgorje - Sava Kranj 4 : 0 0 : 0
   Kraj: Stražišče - ŠC Stražišče    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Gregorc Jan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime Rojen
  1  Grubič Juhant Aleksander (V) 09.06.05
  7  Geister Jakob 03.03.05
  8  Korenjak Val 01.04.05
  9  Ševo Luka 10.01.05
  10  Čampa Žan Luka 26.04.05
  11  Bajželj Lan 12.07.05
  12  Škrlec Aljaž (V) 02.08.05
  13  Trebec Aleksander 11.02.05
  18  Thaler Aljaž 22.11.05
  19  Klemenčič Vid 28.03.05
  20  Oman Ambrož 04.06.06
  24  Ajdovec Amadej (K) 04.11.05
  26  Gostan Zevnik Dan 02.06.05
  28  Požgaj Jaša 30.06.05
  30  Marković Nemanja 12.05.05
   Sava Kranj
Priimek in ime Rojen
  1  Perkman Bert (V) 29.06.05
  2  Simeunić Aleksandar 25.11.04
  3  Kalabić Nikola 02.12.04
  5  Šmrković Amin 06.09.05
  6  Klinkon Anžej 16.02.05
  7  Velov Nik 08.12.05
  8  Jaklič Urh (K) 09.04.05
  10  Petkovski Filip 13.11.06
  12  Pogačnik Izak 20.02.04
  16  Duraković Aleksander 28.12.05
  17  Boškan Darko 09.05.04
  19  Eler Lenart 10.03.04
  21  Zupančič Nik 08.03.04
  22  Furlan Domen 01.03.05
  27  Milić Aleksej 01.03.05
  80  Knap Tibor 29.06.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Krcić Almir
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 0 28 - Požgaj Jaša (34')
   2 : 0 24 - Ajdovec Amadej (43')
   3 : 0 18 - Thaler Aljaž (44')
   4 : 0 18 - Thaler Aljaž (48')
   Sava Kranj
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   Sava Kranj
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan