align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  MLAJŠI DEČKI U13 2016/17 - skupina C
  Zapisnik: 11. krog 10.06.17
   TEKMA: Bled - Triglav Domplan-bordo 0 : 11 0 : 5
   Kraj: Bled - Športni park Bledec    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Rebec Jan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime Rojen
  2  Božnar Andraž 06.08.04
  3  Šmit Maruša 17.05.03
  4  Kozelj Nejc 31.07.04
  5  Jakopič Jakob 01.09.04
  6  Ikač Predrag 01.02.05
  7  Višak Luka 12.03.04
  9  Jerman Žiga 04.04.04
  10  Tomažič Rok (K) 05.01.04
  13  Komljenovič Luka 07.06.05
  14  Brajič Anže 06.10.05
  15  Mladenov David 23.05.05
  17  Boiko Ivan 12.10.05
  22  Vidic Luka (V) 08.05.04
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime Rojen
  1  Mesarić Patrik (V) 11.05.04
  2  Bajrović Emre 25.07.04
  4  Marjanica Antonio 27.11.04
  5  Suljić Adnan 19.04.04
  7  Ivanšek Matic (K) 26.07.04
  8  Seferagić Leo 30.07.04
  9  Ristić Marko 01.11.04
  10  Jenko Mark 09.08.04
  11  Oman Matija 15.05.04
  13  Kuvek Marko 03.12.04
  14  Fuchs Leon 07.10.04
  16  Saje Jakob 12.05.04
  19  Gautam Vyas Dev 18.05.04
  20  Maksimović Tihomir 24.03.04
  21  Kuštrin Matej 20.08.04
  23  Dagarin Gal 30.05.05
  70  Podbregar Nik 09.07.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Bled
   Ristić Grujo
   Triglav Domplan-bordo
   Džamastagič Maksud
   STRELCI
   Bled
   0 : 8 3 - Šmit Maruša (47') AG
   Triglav Domplan-bordo
   0 : 1 13 - Kuvek Marko (5')
   0 : 2 20 - Maksimović Tihomir (20')
   0 : 3 20 - Maksimović Tihomir (22')
   0 : 4 4 - Marjanica Antonio (27')
   0 : 5 4 - Marjanica Antonio (29')
   0 : 6 4 - Marjanica Antonio (31')
   0 : 7 13 - Kuvek Marko (38')
   0 : 9 20 - Maksimović Tihomir (52')
   0 : 10 70 - Podbregar Nik (55')
   0 : 11 70 - Podbregar Nik (59')
   OPOMINJANI
   Bled
   Triglav Domplan-bordo
   IZKLJUČENI
   Bled
   Triglav Domplan-bordo
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
9. krog 21.10.17
Niko Železniki : Kondor Godešič 3 : 1
Naklo : Zarica Kranj B 0 : 1
Žiri : Preddvor 9 : 0
Visoko : Velesovo 0 : 0
JuRentA Bitnje : Royal Sport DLN 4 : 1
Polet : Britof 1 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan