align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  MLAJŠI DEČKI U13 2016/17 - skupina D
  Zapisnik: 7. krog 19.05.17
   TEKMA: Škofja Loka U12 - JuRentA Bitnje 15 : 0 6 : 0
   Kraj: Sveti Duh - ŠP Gorajte    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Pahulje Erazem
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka U12
Priimek in ime Rojen
  1  Demšar Aljaž (V) 02.02.05
  2  Prosen Tibor 09.05.05
  3  Juvan Matic 27.10.05
  4  Hribernik Bine 14.12.06
  5  Prevodnik Gašper 13.03.06
  6  Križaj Žiga 03.03.05
  7  Trdina Martin 03.01.05
  8  Galof Nik 10.11.04
  9  Biščević Timien (K) 06.09.05
  10  Drobnjak Jaša 08.03.05
  11  Stamenkovski Pavel 19.04.05
  12  Kokalj Matic 13.03.06
  13  Trobec Urban 01.02.05
  14  Likar Gal 17.05.05
  15  Brčina Dejan 12.01.05
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime Rojen
  1  Hafner Maks (V) 22.04.06
  5  Jereb Marcel 30.03.04
  6  Kranjc Peter 25.08.05
  8  Barle Nemeček Matej 19.03.04
  9  Šifrer Nace (K) 28.04.04
  11  Korov Sergej 24.05.05
  14  Cvetan Marcel 23.09.07
  15  Udovč Rok 18.12.07
  17  Krišelj Peter 02.02.07
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Škofja Loka U12
   Hirkić Sandi
   JuRentA Bitnje
   Jerina Matic
   STRELCI
   Škofja Loka U12
   1 : 0 9 - Biščević Timien (10')
   2 : 0 8 - Galof Nik (13')
   3 : 0 8 - Galof Nik (15')
   4 : 0 8 - Galof Nik (16')
   5 : 0 10 - Drobnjak Jaša (19')
   6 : 0 14 - Likar Gal (23') 11m
   7 : 0 6 - Križaj Žiga (35')
   8 : 0 8 - Galof Nik (37')
   9 : 0 8 - Galof Nik (39')
   10 : 0 12 - Kokalj Matic (44')
   11 : 0 6 - Križaj Žiga (46')
   12 : 0 9 - Biščević Timien (51')
   14 : 0 10 - Drobnjak Jaša (57')
   15 : 0 7 - Trdina Martin (58')
   JuRentA Bitnje
   13 : 0 8 - Barle Nemeček Matej (54') AG
   OPOMINJANI
   Škofja Loka U12
   JuRentA Bitnje
    17 - Krišelj Peter (29')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka U12
   JuRentA Bitnje
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan