align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  MLAJŠI DEČKI U13 2016/17 - skupina D
  Zapisnik: 8. krog 27.05.17
   TEKMA: JuRentA Bitnje - Velesovo 0 : 20 0 : 10
   Kraj: Bitnje - ŠP Bitnje    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Pahulje Erazem
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime Rojen
  1  Hafner Maks (V) 22.04.06
  5  Jereb Marcel 30.03.04
  6  Kranjc Peter 25.08.05
  8  Barle Nemeček Matej 19.03.04
  10  Šifrer Nejc (K) 06.08.05
  11  Korov Sergej 24.05.05
  14  Cvetan Marcel 23.09.07
  15  Udovč Rok 18.12.07
  21  Stopar Debelak Vid 28.06.04
  22  Ličar Miha 12.03.07
   Velesovo
Priimek in ime Rojen
  1  Beton Jaka (V) 04.04.05
  3  Šimnovec David 03.05.04
  7  Ropret Marcel 26.04.04
  10  Maček Andraž 23.04.05
  12  Demšar Matija (V) 06.08.05
  16  Maček Anže 09.08.06
  17  Bricelj Aljaž 05.02.04
  18  Globočnik Jaka 01.05.05
  20  Ančimer Nik 14.02.05
  21  Černe Martin 09.10.04
  22  Preša Nejc (K) 09.12.04
  23  Bohinc Hušič Klemen 20.09.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   JuRentA Bitnje
   Jerina Matic
   Velesovo
   Ropret Klemen
   STRELCI
   JuRentA Bitnje
   Velesovo
   0 : 1 3 - Šimnovec David (3')
   0 : 2 23 - Bohinc Hušič Klemen (6')
   0 : 3 10 - Maček Andraž (10')
   0 : 4 23 - Bohinc Hušič Klemen (11')
   0 : 5 7 - Ropret Marcel (13')
   0 : 6 7 - Ropret Marcel (18')
   0 : 7 20 - Ančimer Nik (20')
   0 : 8 3 - Šimnovec David (22')
   0 : 9 20 - Ančimer Nik (23')
   0 : 10 23 - Bohinc Hušič Klemen (30')
   0 : 11 3 - Šimnovec David (37')
   0 : 12 3 - Šimnovec David (38')
   0 : 13 21 - Černe Martin (39')
   0 : 14 7 - Ropret Marcel (40')
   0 : 15 7 - Ropret Marcel (42')
   0 : 16 18 - Globočnik Jaka (49')
   0 : 17 1 - Beton Jaka (50')
   0 : 18 18 - Globočnik Jaka (51')
   0 : 19 18 - Globočnik Jaka (59')
   0 : 20 7 - Ropret Marcel (60')
   OPOMINJANI
   JuRentA Bitnje
    8 - Barle Nemeček Matej (55')
   Velesovo
   IZKLJUČENI
   JuRentA Bitnje
   Velesovo
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan