align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  STAREJŠI CICIBANI U11 2016/17 - skupina E
  Zapisnik: 3. krog 21.04.17
   TEKMA: Sava Kranj - Triglav Domplan - beli 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: -    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime Rojen
  1  Jelić Luka (V) 22.10.07
  2  Dvojmoč Tjaš 10.04.07
  3  Jereb Blaž 06.09.06
  4  Maček Maks 17.02.06
  5  Gorjup Žan Luka 19.05.06
  6  Todorović Lukas 27.02.07
  7  Šlibar Anže 29.09.06
  8  Lisec Shadu Odhiambo 26.09.08
  9  Kranjc Žiga 25.02.08
  10  Petkovski Filip 13.11.06
  11  Gogić David (V) 25.08.06
   Triglav Domplan - beli
Priimek in ime Rojen
  1  Dovžan Jaka (V) 29.12.06
  2  Remic Jošt 30.03.06
  3  Nikić Mark 11.06.06
  4  Kazić Dino 19.04.06
  5  Pauković Damjan 10.02.06
  6  Radosavljević Stefan 12.10.06
  7  Koren Brin (K) 07.05.06
  8  Nikolić Uroš 25.01.06
  9  Arzenšek Matevž 06.02.06
  10  Oman Ambrož 04.06.06
  11  Fadul Abdalla Idris 16.09.06
  Rezervni igralci
  12  Ramosaj Blenard 17.04.08
  22  Gogić Tijan (K) 19.04.06
  33  Radiković Luka 26.04.07
  44  Rakovec Maj 31.10.06
  55  Dokl Nejc 04.01.06
  66  Zupančič Rok 13.03.06
  77  Zupančič Urh 13.03.06
  88  Spasovski David 22.10.06
  99  Logonder Filip 23.01.08
  Rezervni igralci
  12  Stojanov Sergej 17.08.06
  22  Marković Mihailo 25.09.06
  33  Kryeziu Edison 05.10.06
  44  Dašić Vasilije 01.08.06
  55  Primožič Žan 19.01.06
  66  Kukolaj Dorijan 04.01.06
  77  Radončić Adel 09.10.06
  88  Stojnić Marko 06.04.06
  99  Bregar Žiga 06.03.06
   TRENER
   Sava Kranj
   Pašagić Elvedin
   Triglav Domplan - beli
   Bergant Gregor
   STRELCI
   Sava Kranj
   Triglav Domplan - beli
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Triglav Domplan - beli
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Triglav Domplan - beli
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
   Triglav Domplan - beli
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan