align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  STAREJŠI CICIBANI U11 2016/17 - skupina E
  Zapisnik: 8. krog 30.05.17
   TEKMA: Triglav Domplan - beli - Sava Kranj 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj - umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Triglav Domplan - beli
Priimek in ime Rojen
  1  Fadul Abdalla Idris (V) 16.09.06
  2  Radosavljević Stefan 12.10.06
  6  Koren Brin 07.05.06
  9  Pauković Damjan 10.02.06
  10  Nikić Mark 11.06.06
  11  Nikolić Uroš 25.01.06
  12  Dovžan Jaka (V) 29.12.06
  12  Oman Ambrož 04.06.06
  16  Kazić Dino 19.04.06
  34  Marković Mihailo 25.09.06
  41  Arzenšek Matevž 06.02.06
   Sava Kranj
Priimek in ime Rojen
  1  Jelić Luka (V) 22.10.07
  2  Jereb Blaž 06.09.06
  3  Dvojmoč Tjaš 10.04.07
  4  Maček Maks 17.02.06
  5  Todorović Lukas 27.02.07
  6  Gorjup Žan Luka (K) 19.05.06
  7  Šlibar Anže 29.09.06
  8  Kranjc Žiga 25.02.08
  9  Lisec Shadu Odhiambo 26.09.08
  10  Petkovski Filip 13.11.06
  11  Gogić David (V) 25.08.06
  Rezervni igralci
  5  Kryeziu Edison 05.10.06
  7  Bregar Žiga 06.03.06
  13  Stojanov Sergej 17.08.06
  14  Kukolaj Dorijan 04.01.06
  22  Dašić Vasilije (K) 01.08.06
  44  Primožič Žan 19.01.06
  45  Radončić Adel 09.10.06
  Rezervni igralci
  12  Logonder Filip 23.01.08
  22  Zupančič Rok 13.03.06
  33  Zupančič Urh 13.03.06
  44  Rakovec Maj 31.10.06
  55  Dokl Nejc 04.01.06
  66  Radiković Luka 26.04.07
  77  Gogić Tijan 19.04.06
  88  Ramosaj Blenard 17.04.08
  99  Spasovski David 22.10.06
   TRENER
   Triglav Domplan - beli
   Bergant Gregor
   Sava Kranj
   Pašagić Elvedin
   STRELCI
   Triglav Domplan - beli
   Sava Kranj
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan - beli
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan - beli
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Triglav Domplan - beli
  Minuta  Igralec
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan