align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  STAREJŠI CICIBANI U11 2016/17 - skupina F
  Zapisnik: 2. krog 14.04.17
   TEKMA: Niko Železniki - Triglav Podgorje - beli 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Železniki - Nivca    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  1  Vrhunec Urban (V) 17.06.06
  2  Habjan Vall 13.02.06
  3  Čenčič Nace 06.05.06
  4  Arko Urh 18.11.06
  5  Šolar Taj 06.05.06
  6  Kavčič Jakob 14.02.06
  7  Zukić Alan 06.10.06
  8  Bernik Tine 29.10.06
  9  Feratović Amal 20.07.07
  10  Lorber Jakob 01.10.07
  11  Lotrič Matjaž 14.12.07
   Triglav Podgorje - beli
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  1  Čadež Anže (V) 30.09.07
  1  Vasić Tijan (V) 11.02.07
  3  Rajlić Ognjen 17.06.07
  6  Torkar Nejc 01.03.07
  8  Istenič Tim 29.05.07
  15  Bergant Bor 23.10.07
  21  Harambašić Tarik 23.07.07
  22  Maletić David 16.07.07
  27  Oštir Jurij 30.10.07
  31  Jemec Blaž 06.05.07
  45  Blagojević May 22.01.07
   Druga ekipa
  12  Purgar Žiga (V) 21.07.07
  13  Lotrič Jure 09.01.07
  14  Koblar Tine (K) 06.11.07
  15  Vrhunc Gašper 31.08.07
  16  Mohorič Tevž 11.05.07
  17  Bernik Jošt 20.08.07
  18  Močnik Miha 06.02.07
  19  Nastran Mark 20.02.07
  20  Jagodic Matija 13.01.07
   Druga ekipa
  2  Breznik Vid (K) 14.11.07
  4  Tofaj Nikola 25.05.07
  5  Varmaz Plava Tian 10.02.08
  7  Beljkaš Maksim Vid 28.06.07
  9  Ibrahimagić Din 09.02.07
  10  Sedej Tian Mai 31.05.07
  14  Podgoršek Jakob 02.02.07
  25  Vučenović Nemanja 27.01.07
  30  Kljajević Vlado 13.01.07
   TRENER
   Niko Železniki
   Pratljačić Ante
   Triglav Podgorje - beli
   Prača Dalibor
   STRELCI
   Niko Železniki
   Triglav Podgorje - beli
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Triglav Podgorje - beli
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Triglav Podgorje - beli
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
   Triglav Podgorje - beli
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan