align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  STAREJŠI CICIBANI U11 2016/17 - skupina G
  Zapisnik: 6. krog 19.05.17
   TEKMA: Triglav Domplan - bordo - Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj - umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Triglav Domplan - bordo
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  1  Logar Ažbe 23.06.06
  2  Bajrović Karim 08.10.06
  3  Seferagić Din 08.12.06
  4  Skinder Savić Peter 30.12.06
  5  Bytyqi Florjan 31.03.06
  6  Ibradžić Eman 22.07.06
  7  Rekanović Anis 29.12.06
  8  Kmetec Lan Bernard 20.08.06
  9  Strakoš Tian 07.11.06
  12  Pleško Tian 22.02.08
  13  Huskić Tian 05.05.08
   Šenčur U10
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  1  Jenko Luka (V) 19.04.07
  7  Jesenovec Jošt (K) 13.11.07
  8  Debeljak Ažbe 08.01.07
  9  Plevel Jerca 08.03.07
  10  Jerše Aljaž 01.03.07
  11  Pilar Jaka 02.06.07
  15  Okorn Lovro 18.07.07
  16  Morel Anžej 18.01.07
  22  Majkič Nino (V) 31.12.06
  23  Albreht Svit 16.03.07
  27  Strupih Gal 22.01.07
   Druga ekipa
  14  Baltič Aljaž 08.04.08
  15  Čanković Peternelj Aleksander Lev 18.08.09
  16  Dučanović Enis 24.03.08
  17  Soldat Luka 12.11.08
  18  Hozjan Žak 26.07.08
  19  Varagić Aleksij 10.06.08
  20  Sajovic Rok 12.09.08
  21  Koletnik Jakob Aurel 07.06.08
  22  Arh Anže 13.07.08
   Druga ekipa
  12  Ljubeljšek Matic 05.02.07
  14  Štupica Aljaž 30.05.08
  25  Uršič Nai 07.12.07
  26  Uršič Jal 07.12.07
  29  Bedenik Mitja 09.09.08
  31  Lakner Orson 15.04.09
  37  Jenko Blaž 07.03.08
   TRENER
   Triglav Domplan - bordo
   Džamastagič Maksud
   Šenčur U10
   Kristan Jakob
   STRELCI
   Triglav Domplan - bordo
   Šenčur U10
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan - bordo
   Šenčur U10
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan - bordo
   Šenčur U10
   MENJAVE
   Triglav Domplan - bordo
  Minuta  Igralec
   Šenčur U10
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan