align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - člani 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 06.09.17
   TEKMA: Preddvor - JuRentA Bitnje 2 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  2  Čemažar Luka
  3  Zavrl Jan
  4  Rozman Aleksander
  5  Mlakar Gašper (K)
  6  Potkonjak Luka
  7  Čurk Igor
  8  Pelko Tilen
  9  Karničar Urh
  11  Strniša Gregor
  13  Razinger Klemen
  67  Kovačevič Rok (V)
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime
  5  Guzelj Rok
  6  Homec Matej
  8  Benedičič Blaž
  11  Čebašek Miha
  14  Vidmar David
  15  Vesel Matija
  17  Govekar Matej
  20  Ziherl Gregor (K)
  21  Zupanc Bojan
  23  Mikić Tadej
  31  Stare Nejc (V)
  Rezervni igralci
  10  Kokić Mirzet
  15  Žandar Žiga
  17  Kovačič Tim
  18  Primožič Žiga
  48  Pegan Ljubomir (V)
  Rezervni igralci
  2  Lahajnar Jaka
  7  Knific Košir Bober
  9  Djaković Simo
  10  Juvan Jan
  18  Ahčin Andraž
  22  Kern Tim
   TRENER
   Preddvor
   Pavc Iztok
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 0 13 - Razinger Klemen (48')
   2 : 0 17 - Kovačič Tim (62')
   JuRentA Bitnje
   2 : 1 7 - Knific Košir Bober (69')
   OPOMINJANI
   Preddvor
   JuRentA Bitnje
    17 - Govekar Matej (18')
    18 - Ahčin Andraž (70')
    14 - Vidmar David (78')
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   JuRentA Bitnje
    31 - Stare Nejc (14')
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Žandar Žiga
       6 - Potkonjak Luka
  54'     17 - Kovačič Tim
       11 - Strniša Gregor
  57'     18 - Primožič Žiga
       3 - Zavrl Jan
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Juvan Jan
       11 - Čebašek Miha
  46'     18 - Ahčin Andraž
       21 - Zupanc Bojan
  59'     7 - Knific Košir Bober
       20 - Ziherl Gregor
  59'     22 - Kern Tim
       8 - Benedičič Blaž
  66'     9 - Djaković Simo
       5 - Guzelj Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan