align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - člani 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 06.09.17
   TEKMA: Royal Sport DLN - Polet 4 : 3 (1 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Ajdovec Rafael
   2. pomočnik: Habuš Žan
   Delegat: Žunič Ivan
   POSTAVI
   Royal Sport DLN
Priimek in ime
  1  Medja Mihael (V)
  3  Vidmar Blaž
  5  Zagorc Gregor
  8  Lipar Jan
  10  Jurca Luka
  11  Trebec Marko (K)
  23  Žlebnik Tilen
  32  Grilc Rok
  45  Vehovec Žan
  46  Zupan Jaka
  82  Okorn Matic
   Polet
Priimek in ime
  3  Jamnik Rok
  4  Stanonik Žan
  5  Koplan Klemen
  6  Stanonik Aljaž (K)
  7  Pagon Peter
  8  Jazbič Primož
  9  Jelovčan Uroš
  10  Hafner Blaž
  11  Debeljak Matic
  12  Bernik Primož (V)
  15  Uršič Gašper
  Rezervni igralci
  14  Božnar Luka
  19  Guzelj Dean
  Rezervni igralci
  13  Mustafoski Emrah
  14  Prosen Žiga
  16  Hafner Rok
  17  Jašaragić Mustafa
  18  Bektašević Jasmin
   TRENER
   Royal Sport DLN
   Rozman Mitja
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Royal Sport DLN
   1 : 0 82 - Okorn Matic (18')
   2 : 1 23 - Žlebnik Tilen (90') 11m
   3 : 1 10 - Jurca Luka (90') 11m
   4 : 3 11 - Trebec Marko (90') 11m
    82 - Okorn Matic (90') 11m
    8 - Lipar Jan (90') 11m
   Polet
   1 : 1 14 - Prosen Žiga (84')
   3 : 2 10 - Hafner Blaž (90') 11m
   3 : 3 16 - Hafner Rok (90') 11m
    6 - Stanonik Aljaž (90') 11m
    18 - Bektašević Jasmin (90') 11m
    8 - Jazbič Primož (90') 11m
   OPOMINJANI
   Royal Sport DLN
    82 - Okorn Matic (44')
   Polet
    11 - Debeljak Matic (65')
    17 - Jašaragić Mustafa (88')
   IZKLJUČENI
   Royal Sport DLN
   Polet
   MENJAVE
   Royal Sport DLN
  Minuta  Igralec
  62'     14 - Božnar Luka
       46 - Zupan Jaka
   Polet
  Minuta  Igralec
  62'     16 - Hafner Rok
       7 - Pagon Peter
  62'     17 - Jašaragić Mustafa
       3 - Jamnik Rok
  73'     18 - Bektašević Jasmin
       11 - Debeljak Matic
  76'     13 - Mustafoski Emrah
       9 - Jelovčan Uroš
  81'     14 - Prosen Žiga
       15 - Uršič Gašper
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan