align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - člani 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 04.10.17
   TEKMA: Britof - Bohinj 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Oblak Tomaž
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Kalan Vid (V)
  2  Jusufović Elvis
  3  Kopitar Aljoša (K)
  4  Kocić Aleksandar
  6  Stojanac Matej
  7  Bah Martin
  9  Tomić Petar
  10  Jeglič Matic
  11  Gašić Dražen
  18  Sofrič Krivič Aleksandar
  23  Suljanović Elvedin
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  4  Milinković Luka
  6  Arh Peter
  7  Kovačič Jure (K)
  11  Iskra Uroš
  12  Ravnik Tomaž
  13  Milinkovič Igor
  15  Medja Rok
  17  Ploh Rok
  21  Sodja Urban
  24  Potočnik Lauko Ožbej
  Rezervni igralci
  5  Kerić Aleksandar
  8  Šenk Gašper
  13  Radojčić Vukoje
  14  Belcijan Gregor
  15  Dimc Matej
  Rezervni igralci
  5  Čajić Armin
   TRENER
   Britof
   Kaltak Jasmin
   Bohinj
   Čajić Armin
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 11 - Gašić Dražen (36')
    10 - Jeglič Matic (71') 11m
   Bohinj
   OPOMINJANI
   Britof
    10 - Jeglič Matic (39')
    6 - Stojanac Matej (41')
   Bohinj
    21 - Sodja Urban (40')
    15 - Medja Rok (66')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Bohinj
    17 - Ploh Rok (85')
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Šenk Gašper
       18 - Sofrič Krivič Aleksandar
  60'     13 - Radojčić Vukoje
       23 - Suljanović Elvedin
  68'     15 - Dimc Matej
       11 - Gašić Dražen
  75'     14 - Belcijan Gregor
       10 - Jeglič Matic
  77'     5 - Kerić Aleksandar
       9 - Tomić Petar
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  77'     5 - Čajić Armin
       4 - Milinković Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan