align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - člani 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 04.10.17
   TEKMA: Šobec Lesce - Bled Hirter 1 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Kalan Miha
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat: Torkar Janez
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Kadirić Amar (V)
  2  Kozinc Bor
  3  Strašek Rok
  4  Pogačnik Jure
  5  Lavtar Matevž
  8  Dermastja Jaka
  9  Marković Gavro
  10  Rozman Miha
  13  Mlakar Rok
  14  Ivanović Simon (K)
  15  Malkoč Alex
   Bled Hirter
Priimek in ime
  1  Sitar Matic (V)
  2  Varl Boštjan
  4  Fermišek Tadej
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  8  Berginc Denis
  10  Pašić Armin
  11  Zajšek Luka
  16  Vukić Aleks
  17  Grašič Rok
  19  Debeljak Mitja
  20  Križaj Jure
  Rezervni igralci
  7  Lavtar Gašper
  12  Štular Jurij (V)
  18  Šabić Adnan
  Rezervni igralci
  3  Djukić Darko
  6  Udrih Jure
  7  Trelc Janez
  9  Remškar Moreno
  13  Stanko Ladislav
  15  Jerina Matic
  21  Vasiloski Robert
   TRENER
   Šobec Lesce
   Đorđeski Vojislav
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 2 13 - Mlakar Rok (90')
   Bled Hirter
   0 : 1 11 - Zajšek Luka (12')
   0 : 2 8 - Berginc Denis (77')
   1 : 3 21 - Vasiloski Robert (93')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    4 - Pogačnik Jure (37')
   Bled Hirter
    16 - Vukić Aleks (44')
    1 - Sitar Matic (83')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Štular Jurij
       10 - Rozman Miha
  46'     7 - Lavtar Gašper
       15 - Malkoč Alex
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  60'     7 - Trelc Janez
       10 - Pašić Armin
  60'     6 - Udrih Jure
       20 - Križaj Jure
  60'     9 - Remškar Moreno
       17 - Grašič Rok
  71'     21 - Vasiloski Robert
       11 - Zajšek Luka
  71'     15 - Jerina Matic
       19 - Debeljak Mitja
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan