align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - člani 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 04.10.17
   TEKMA: Šobec Lesce - Bled Hirter 1 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Kalan Miha
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat: Torkar Janez
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime Rojen
  1  Kadirić Amar (V) 21.01.93
  2  Kozinc Bor 16.06.99
  3  Strašek Rok 19.07.96
  4  Pogačnik Jure 26.04.99
  5  Lavtar Matevž 31.08.99
  8  Dermastja Jaka 12.05.95
  9  Marković Gavro 16.01.00
  10  Rozman Miha 13.06.98
  13  Mlakar Rok 28.06.98
  14  Ivanović Simon (K) 08.05.90
  15  Malkoč Alex 27.12.93
   Bled Hirter
Priimek in ime Rojen
  1  Sitar Matic (V) 01.06.95
  2  Varl Boštjan 30.01.92
  4  Fermišek Tadej 25.04.91
  5  Gaberšček Boštjan (K) 04.02.88
  8  Berginc Denis 09.08.91
  10  Pašić Armin 27.08.97
  11  Zajšek Luka 27.01.92
  16  Vukić Aleks 09.10.96
  17  Grašič Rok 27.04.96
  19  Debeljak Mitja 06.03.95
  20  Križaj Jure 27.01.92
  Rezervni igralci
  7  Lavtar Gašper 23.02.01
  12  Štular Jurij (V) 09.01.99
  18  Šabić Adnan 03.01.97
  Rezervni igralci
  3  Djukić Darko 12.09.94
  6  Udrih Jure 20.07.92
  7  Trelc Janez 12.07.93
  9  Remškar Moreno 09.05.93
  13  Stanko Ladislav 03.01.83
  15  Jerina Matic 12.07.91
  21  Vasiloski Robert 22.02.99
   TRENER
   Šobec Lesce
   Đorđeski Vojislav
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 2 13 - Mlakar Rok (90')
   Bled Hirter
   0 : 1 11 - Zajšek Luka (12')
   0 : 2 8 - Berginc Denis (77')
   1 : 3 21 - Vasiloski Robert (93')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    4 - Pogačnik Jure (37')
   Bled Hirter
    16 - Vukić Aleks (44')
    1 - Sitar Matic (83')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Štular Jurij
       10 - Rozman Miha
  46'     7 - Lavtar Gašper
       15 - Malkoč Alex
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  60'     7 - Trelc Janez
       10 - Pašić Armin
  60'     6 - Udrih Jure
       20 - Križaj Jure
  60'     9 - Remškar Moreno
       17 - Grašič Rok
  71'     21 - Vasiloski Robert
       11 - Zajšek Luka
  71'     15 - Jerina Matic
       19 - Debeljak Mitja
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
8. krog 14.10.17
Britof : Škofja Loka 4 : 2
Royal Sport DLN : Niko Železniki 2 : 0
Preddvor : Naklo 1 : 4
Velesovo : JuRentA Bitnje 3 : 0
Zarica Kranj B : Polet 1 : 0
Kondor Godešič : Žiri 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan