align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - člani 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 04.10.17
   TEKMA: SIJ ACRONI JESENICE - NK Sava Kranj 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Antolič Jean
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   SIJ ACRONI JESENICE
Priimek in ime
  1  Halilović Alan (V)
  2  Kapetanović Zamis
  5  Jagurdžija Edin
  7  Džaferi Egzon
  11  Ambrožič Nejc
  13  Babača Alan
  14  Zukanović Nermin
  16  Huseinbašić Samir
  18  Kazić Zemir
  19  Čirkić Teoman
  73  Bučić Mario (K)
   NK Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Camaj Rok (V)
  2  Pećanac Saša (K)
  3  Ivanuša David
  4  Zukanovič Jure
  5  Preradović Darko
  6  Obiakor Henry Chijioke
  8  Beganović Nermin
  9  Cankar Anže
  11  Bosnić Kenen
  21  Možina Nace
  22  Sirk Aljoša
  Rezervni igralci
  4  Semanić Ermin
  10  Čamdžić Ermin
  15  Varmaz Benjamin
  22  Galić Miran
  Rezervni igralci
  13  Pavlič Matic
  17  Krč Urban
  18  Dvanajščak Anže
  20  Iličič Luka
  26  Kondić Stefan
   TRENER
   SIJ ACRONI JESENICE
   Railić Darjo
   NK Sava Kranj
   Kondić Rajko
   STRELCI
   SIJ ACRONI JESENICE
   1 : 0 13 - Babača Alan (23')
   2 : 1 15 - Varmaz Benjamin (79')
   NK Sava Kranj
   1 : 1 11 - Bosnić Kenen (42')
   OPOMINJANI
   SIJ ACRONI JESENICE
    18 - Kazić Zemir (40')
    11 - Ambrožič Nejc (81')
   NK Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   SIJ ACRONI JESENICE
   NK Sava Kranj
   MENJAVE
   SIJ ACRONI JESENICE
  Minuta  Igralec
  46'     22 - Galić Miran
       5 - Jagurdžija Edin
  46'     15 - Varmaz Benjamin
       16 - Huseinbašić Samir
  55'     10 - Čamdžić Ermin
       13 - Babača Alan
  67'     4 - Semanić Ermin
       14 - Zukanović Nermin
   NK Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  54'     18 - Dvanajščak Anže
       5 - Preradović Darko
  59'     17 - Krč Urban
       9 - Cankar Anže
  59'     13 - Pavlič Matic
       2 - Pećanac Saša
  65'     26 - Kondić Stefan
       8 - Beganović Nermin
  65'     20 - Iličič Luka
       4 - Zukanovič Jure
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan