align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - člani 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 11.04.18
   TEKMA: Britof - Škofja Loka 4 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Žnidaršič Žiga
   Delegat: Krebs Roman
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  2  Belcijan Gregor
  3  Ćehić Amir
  5  Kerić Aleksandar
  6  Kopitar Aljoša
  7  Bah Martin
  8  Gašić Dražen (K)
  9  Šenk Gašper
  10  Tomić Petar
  11  Dimc Matej
  12  Baloh Aleš (V)
  23  Suljanović Elvedin
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Smiljanić Vedran
  3  Bojić Savo
  6  Stanonik Tadej
  7  Jović Viler (K)
  10  Hirkić Sandi
  13  Novak Luka
  15  Bečić Kemal
  17  Polanc Nejc
  18  Bojić Momčilo
  45  Jović Aleksander
  Rezervni igralci
  13  Kondić Danijel
  15  Godnič Matic
  Rezervni igralci
  4  Oblak Anže
  8  Kalan Gašper
  9  Krpič Marko
  11  Anžlovar Luka
  16  Kukovec Gašper
   TRENER
   Britof
   Kaltak Jasmin
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 5 - Kerić Aleksandar (38')
   2 : 0 6 - Kopitar Aljoša (40')
   3 : 1 2 - Belcijan Gregor (75')
   4 : 2 8 - Gašić Dražen (85')
   Škofja Loka
   2 : 1 18 - Bojić Momčilo (60')
   3 : 2 16 - Kukovec Gašper (83')
   OPOMINJANI
   Britof
    11 - Dimc Matej (71')
    7 - Bah Martin (83')
   Škofja Loka
    3 - Bojić Savo (62')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  73'     13 - Kondić Danijel
       11 - Dimc Matej
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  28'     11 - Anžlovar Luka
       45 - Jović Aleksander
  46'     4 - Oblak Anže
       13 - Novak Luka
  46'     16 - Kukovec Gašper
       17 - Polanc Nejc
  51'     9 - Krpič Marko
       6 - Stanonik Tadej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan