align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - mladinci 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 13.09.17
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Britof 10 : 1 (5 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Jamnik Jure
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Žorž Maks (V)
  3  Murn Aljaž
  4  Vidovič Marko
  5  Prosen Oskar
  6  Novak Sergej (K)
  7  Avguštin Peter
  10  Tramte Tine
  11  Zajc Gašper
  14  Delalić Dino
  16  Kralj Matic
  19  Gruden Nik
   Britof
Priimek in ime
  1  Kalan Vid (V,K)
  2  Šenk Miha
  3  Maček Mitja
  5  Polanc Denis
  9  Šinko Luka
  10  Matijaševič Tjuš
  11  Kovič Blaž
  13  Ćosić Matej
  17  Csipö Gašper
  19  Panjan Nejc
  20  Sedlar Mark
  Rezervni igralci
  8  Trojanšek Tine
  9  Durdžić Almir
  12  Debeljak Tilen (V)
  15  Cof Peter
  20  Zupančič Urh
  21  Todić Uroš
  Rezervni igralci
  6  Naglič David
  8  Fajdiga Juš
  14  Gorjanc Nik
  18  Bajželj Tom
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   Britof
   Alibabić Nedžad
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 14 - Delalić Dino (11')
   2 : 0 10 - Tramte Tine (17')
   3 : 0 10 - Tramte Tine (28')
   4 : 0 10 - Tramte Tine (30')
   5 : 0 6 - Novak Sergej (32')
   6 : 1 10 - Tramte Tine (66')
   7 : 1 8 - Trojanšek Tine (67')
   8 : 1 15 - Cof Peter (71')
   9 : 1 4 - Vidovič Marko (73')
   10 : 1 9 - Durdžić Almir (83')
   Britof
   5 : 1 10 - Matijaševič Tjuš (55')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Britof
    18 - Bajželj Tom (60')
    20 - Sedlar Mark (75')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Britof
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  57'     20 - Zupančič Urh
       11 - Zajc Gašper
  57'     8 - Trojanšek Tine
       6 - Novak Sergej
  66'     15 - Cof Peter
       16 - Kralj Matic
  66'     9 - Durdžić Almir
       14 - Delalić Dino
  66'     21 - Todić Uroš
       7 - Avguštin Peter
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Bajželj Tom
       9 - Šinko Luka
  46'     8 - Fajdiga Juš
       17 - Csipö Gašper
  46'     14 - Gorjanc Nik
       5 - Polanc Denis
  46'     6 - Naglič David
       13 - Ćosić Matej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan