align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - mladinci 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 13.09.17
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Britof 10 : 1 (5 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Jamnik Jure
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Žorž Maks (V) 23.06.01
  3  Murn Aljaž 03.07.99
  4  Vidovič Marko 27.01.00
  5  Prosen Oskar 09.03.00
  6  Novak Sergej (K) 12.08.99
  7  Avguštin Peter 19.02.99
  10  Tramte Tine 13.10.99
  11  Zajc Gašper 06.06.99
  14  Delalić Dino 10.07.99
  16  Kralj Matic 09.06.99
  19  Gruden Nik 06.08.01
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Kalan Vid (V,K) 25.06.99
  2  Šenk Miha 04.06.00
  3  Maček Mitja 22.10.00
  5  Polanc Denis 04.01.99
  9  Šinko Luka 29.05.00
  10  Matijaševič Tjuš 12.11.99
  11  Kovič Blaž 19.02.00
  13  Ćosić Matej 23.05.00
  17  Csipö Gašper 07.06.99
  19  Panjan Nejc 31.07.00
  20  Sedlar Mark 08.04.99
  Rezervni igralci
  8  Trojanšek Tine 20.03.00
  9  Durdžić Almir 15.08.00
  12  Debeljak Tilen (V) 24.09.99
  15  Cof Peter 13.12.99
  20  Zupančič Urh 20.09.00
  21  Todić Uroš 20.07.01
  Rezervni igralci
  6  Naglič David 24.05.00
  8  Fajdiga Juš 08.05.00
  14  Gorjanc Nik 08.08.00
  18  Bajželj Tom 24.04.99
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   Britof
   Alibabić Nedžad
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 14 - Delalić Dino (11')
   2 : 0 10 - Tramte Tine (17')
   3 : 0 10 - Tramte Tine (28')
   4 : 0 10 - Tramte Tine (30')
   5 : 0 6 - Novak Sergej (32')
   6 : 1 10 - Tramte Tine (66')
   7 : 1 8 - Trojanšek Tine (67')
   8 : 1 15 - Cof Peter (71')
   9 : 1 4 - Vidovič Marko (73')
   10 : 1 9 - Durdžić Almir (83')
   Britof
   5 : 1 10 - Matijaševič Tjuš (55')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Britof
    18 - Bajželj Tom (60')
    20 - Sedlar Mark (75')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Britof
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  57'     20 - Zupančič Urh
       11 - Zajc Gašper
  57'     8 - Trojanšek Tine
       6 - Novak Sergej
  66'     15 - Cof Peter
       16 - Kralj Matic
  66'     9 - Durdžić Almir
       14 - Delalić Dino
  66'     21 - Todić Uroš
       7 - Avguštin Peter
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Bajželj Tom
       9 - Šinko Luka
  46'     8 - Fajdiga Juš
       17 - Csipö Gašper
  46'     14 - Gorjanc Nik
       5 - Polanc Denis
  46'     6 - Naglič David
       13 - Ćosić Matej
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
8. krog 14.10.17
Britof : Škofja Loka 4 : 2
Royal Sport DLN : Niko Železniki 2 : 0
Preddvor : Naklo 1 : 4
Velesovo : JuRentA Bitnje 3 : 0
Zarica Kranj B : Polet 1 : 0
Kondor Godešič : Žiri 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan