align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - mladinci 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 28.09.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Sava Kranj 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  6  Bavrlić Bojan
  7  Kadirić Adnan
  9  Bešić Mario
  10  Talić Armin
  11  Krupić Amar
  15  Pjanić Sulejman
  16  Basta Uroš
  17  Veseli Bekim
  19  Tubić Adis (K)
  20  Pajaziti Florentin
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Camaj Rok (V,K)
  5  Jelovčan Žiga
  6  Pavlič Matic
  8  Kondić Stefan
  9  Bokal Šter Tian
  14  Trolli Sherif
  15  Xhekaj Endrit
  16  Flajnik Bine
  17  Marič Tilen
  19  Stevanovič Gal
  22  Basha Mentor
  Rezervni igralci
  4  Pižuk Saša
  5  Perviz Ajdin
  8  Bajrić Amar
  12  Ćehić Elmar (V)
  14  Talić Eldar
  18  Ćehić Eldar
  Rezervni igralci
  2  Rant Luka
  4  Zadnik Jan
  10  Idrizi Tim
  12  Lotrič Urh (V)
  18  Keserica Matej
  21  Tomić Toni
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Sava Kranj
   Nikić Dario
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 6 - Bavrlić Bojan (10')
   2 : 1 10 - Talić Armin (35')
   3 : 1 9 - Bešić Mario (88') 11m
   Sava Kranj
   0 : 1 9 - Bokal Šter Tian (2')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Talić Armin (89')
    9 - Bešić Mario (90')
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Sava Kranj
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  71'     8 - Bajrić Amar
       17 - Veseli Bekim
  71'     14 - Talić Eldar
       11 - Krupić Amar
  88'     18 - Ćehić Eldar
       9 - Bešić Mario
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  59'     21 - Tomić Toni
       19 - Stevanovič Gal
  59'     10 - Idrizi Tim
       22 - Basha Mentor
  61'     4 - Zadnik Jan
       14 - Trolli Sherif
  61'     2 - Rant Luka
       15 - Xhekaj Endrit
  76'     18 - Keserica Matej
       16 - Flajnik Bine
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan