align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - mladinci 2017/18
  Zapisnik: 4. krog 18.04.18
   TEKMA: Šobec Lesce - Triglav Kranj 0 : 7 (0 : 2)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Antolič Jean
   Delegat: Torkar Janez
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Štular Jurij (V)
  2  Čebašek Rok
  3  Mandeljc Rok
  4  Lavtar Matevž (K)
  5  Močnik Jan
  6  Kozinc Bor
  8  Kolenc Miha
  9  Marković Gavro
  10  Kramar Mark
  11  Marič Tilen
  17  Rihtar Grega
   Triglav Kranj
Priimek in ime
  3  Cvitkovič Nejc
  4  Brkić Luka
  6  Lipovec Luka
  8  Zlatkov Aleks
  9  Rogelj Žan (K)
  11  Eržen Vid
  13  Arko Jalen (V)
  14  Kamšek Izidor Erazem
  16  Novak Jure
  18  Pokorn Tevž
  22  Stojanovič Jan Jure
  Rezervni igralci
  13  Mihelič Matej
  15  Cvikl Miha
  Rezervni igralci
  2  Anžič Žak
  7  Hasanaj Qendrim
  15  Ribnikar Gal
  17  Kryeziu Altin
  20  Vuković Luka
  54  Čadež Luka (V)
   TRENER
   Šobec Lesce
   Bertoncelj Jurij
   Triglav Kranj
   Kajtazovič Jaka
   STRELCI
   Šobec Lesce
   Triglav Kranj
   0 : 1 11 - Eržen Vid (6')
   0 : 2 6 - Lipovec Luka (23')
   0 : 3 7 - Hasanaj Qendrim (52')
   0 : 4 17 - Kryeziu Altin (56')
   0 : 5 9 - Rogelj Žan (57')
   0 : 6 9 - Rogelj Žan (62')
   0 : 7 3 - Cvitkovič Nejc (65')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Triglav Kranj
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Triglav Kranj
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  55'     15 - Cvikl Miha
       17 - Rihtar Grega
  55'     13 - Mihelič Matej
       2 - Čebašek Rok
   Triglav Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Kryeziu Altin
       16 - Novak Jure
  46'     7 - Hasanaj Qendrim
       14 - Kamšek Izidor Erazem
  53'     15 - Ribnikar Gal
       6 - Lipovec Luka
  53'     20 - Vuković Luka
       11 - Eržen Vid
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan