align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 09.09.17
   TEKMA: JuRentA Bitnje - Polet 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Blatnik Just
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   JuRentA Bitnje
Priimek in ime
  0  Rovtar Anže (V)
  5  Guzelj Rok
  6  Homec Matej
  7  Knific Košir Bober
  8  Benedičič Blaž
  14  Vidmar David
  15  Vesel Matija
  17  Govekar Matej
  18  Ahčin Andraž
  20  Ziherl Gregor (K)
  23  Mikić Tadej
   Polet
Priimek in ime
  2  Mustafoski Emrah
  3  Pagon Peter
  4  Stanonik Žan
  5  Koplan Klemen
  6  Stanonik Aljaž (K)
  7  Kalan Luka
  8  Hafner Rok
  9  Debeljak Matic
  11  Uršič Gašper
  12  Bernik Primož (V)
  16  Debeljak Jure
  Rezervni igralci
  2  Lahajnar Jaka
  9  Djaković Simo
  10  Juvan Jan
  13  Zupanc Bojan
  Rezervni igralci
  10  Hafner Blaž
  13  Vrečič Egon
  14  Bektašević Jasmin
  15  Jašaragić Mustafa
  17  Prosen Žiga
  18  Klemenčič Rok
   TRENER
   JuRentA Bitnje
   Jerina Andrej
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   JuRentA Bitnje
   1 : 1 7 - Knific Košir Bober (36')
   2 : 1 23 - Mikić Tadej (52')
   Polet
   0 : 1 6 - Stanonik Aljaž (16')
   2 : 2 9 - Debeljak Matic (62')
   2 : 3 9 - Debeljak Matic (79')
   OPOMINJANI
   JuRentA Bitnje
    20 - Ziherl Gregor (70')
    13 - Zupanc Bojan (82')
   Polet
    8 - Hafner Rok (40')
   IZKLJUČENI
   JuRentA Bitnje
   Polet
   MENJAVE
   JuRentA Bitnje
  Minuta  Igralec
  51'     9 - Djaković Simo
       6 - Homec Matej
  60'     13 - Zupanc Bojan
       7 - Knific Košir Bober
  64'     10 - Juvan Jan
       18 - Ahčin Andraž
  70'     2 - Lahajnar Jaka
       8 - Benedičič Blaž
   Polet
  Minuta  Igralec
  61'     14 - Bektašević Jasmin
       3 - Pagon Peter
  73'     10 - Hafner Blaž
       6 - Stanonik Aljaž
  85'     17 - Prosen Žiga
       16 - Debeljak Jure
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan