align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2017/18
  Zapisnik: 18. krog 12.05.18
   TEKMA: Polet - Preddvor 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Ajdovec Rafael
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  1  Šubic Oto (V)
  2  Mustafoski Emrah
  3  Jašaragić Mustafa
  5  Gartner Jaka
  6  Stanonik Aljaž (K)
  7  Hafner Rok
  8  Debeljak Jure
  9  Uršič Gašper
  10  Debeljak Matic
  11  Hafner Blaž
  20  Mrak Žiga
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čemažar Luka
  4  Zavrl Jan
  5  Krč Matija
  6  Mlakar Gašper
  7  Čurk Igor
  8  Potkonjak Luka
  9  Pelko Tilen
  10  Kovačič Tim
  11  Tirovič Drago
  30  Lenič Aleš (K)
  Rezervni igralci
  13  Langerholc Miha
  14  Vrečič Egon
  15  Koplan Klemen
  16  Pagon Peter
  17  Stanonik Žan
  18  Jazbič Primož
  19  Ogris Rok
  Rezervni igralci
  13  Stojmilov Bojan
  15  Arh Klemen
  17  Pavc Iztok
  48  Pegan Ljubomir
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Preddvor
   Pavc Iztok
   STRELCI
   Polet
   1 : 1 8 - Debeljak Jure (42')
   2 : 1 10 - Debeljak Matic (48')
   Preddvor
   0 : 1 10 - Kovačič Tim (30')
   2 : 2 9 - Pelko Tilen (50') 11m
   2 : 3 30 - Lenič Aleš (62')
   OPOMINJANI
   Polet
    10 - Debeljak Matic (32')
    20 - Mrak Žiga (33')
    2 - Mustafoski Emrah (49')
    8 - Debeljak Jure (54')
   Preddvor
    7 - Čurk Igor (28')
    10 - Kovačič Tim (32')
    4 - Zavrl Jan (72')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Preddvor
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Langerholc Miha
       3 - Jašaragić Mustafa
  52'     16 - Pagon Peter
       6 - Stanonik Aljaž
  75'     18 - Jazbič Primož
       11 - Hafner Blaž
  84'     15 - Koplan Klemen
       8 - Debeljak Jure
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  68'     15 - Arh Klemen
       5 - Krč Matija
  89'     17 - Pavc Iztok
       11 - Tirovič Drago
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
21. krog 26.05.18
Visoko : Škofja Loka 1 : 1
Naklo : Britof 5 : 1
Niko Železniki : Velesovo 0 : 3
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan