align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 10.09.17
   TEKMA: Šobec Lesce - Škofja Loka-Medvode 1 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pogačnik Jure (V)
  2  Čebašek Rok
  3  Mandeljc Rok
  4  Kozinc Bor (K)
  5  Stare Lenart
  6  Lap Aljoša
  7  Lavtar Gašper
  8  Sever Blaž
  9  Marković Gavro
  10  Kramar Mark
  17  Rihtar Grega
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Žorž Maks (V)
  2  Prosen Oskar
  4  Vidovič Marko (K)
  5  Cof Peter
  6  Novak Sergej
  7  Avguštin Peter
  8  Murn Aljaž
  10  Tramte Tine
  11  Zajc Gašper
  14  Delalić Dino
  15  Gruden Nik
  Rezervni igralci
  13  Mihelič Matej
  14  Kolenc Miha
  16  Rebec Jan
  Rezervni igralci
  17  Trojanšek Tine
  18  Todić Uroš
  20  Zupančič Urh
  23  Kralj Matic
   TRENER
   Šobec Lesce
   Bertoncelj Jurij
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 3 7 - Lavtar Gašper (83')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 6 - Novak Sergej (38')
   0 : 2 7 - Avguštin Peter (64')
   0 : 3 6 - Novak Sergej (75')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    8 - Sever Blaž (13')
    6 - Lap Aljoša (55')
   Škofja Loka-Medvode
    18 - Todić Uroš (89')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Rebec Jan
       17 - Rihtar Grega
  60'     14 - Kolenc Miha
       8 - Sever Blaž
  70'     13 - Mihelič Matej
       6 - Lap Aljoša
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  63'     20 - Zupančič Urh
       10 - Tramte Tine
  63'     17 - Trojanšek Tine
       14 - Delalić Dino
  72'     23 - Kralj Matic
       7 - Avguštin Peter
  72'     18 - Todić Uroš
       4 - Vidovič Marko
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan