align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 17.09.17
   TEKMA: Žiri - SIJ Acroni Jesenice 1 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pratljačić Anto
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Kolenović Edi
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Poljanšek Žiga (V)
  2  Kristan Maj (K)
  5  Frlic Miha
  7  Frelih Blaž
  8  Kranjc Sašo
  11  Šifrar Tjaš
  13  Košir Lovro
  14  Jereb Rok
  15  Perić Dejan
  16  Peternelj Maks
  17  Frelih Jure
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  3  Bikovski Filip
  6  Bavrlić Bojan
  7  Kadirić Adnan
  9  Bešić Mario
  10  Talić Armin
  11  Krupić Amar
  15  Klarić Mateo
  17  Veseli Bekim
  19  Tubić Adis (K)
  20  Pajaziti Florentin
  Rezervni igralci
  3  Gartnar Filip
  6  Mrljak Rok
  12  Dobravec Tobia
  Rezervni igralci
  4  Pižuk Saša
  8  Kaker Anže
  12  Ćehić Elmar
  16  Khodakhah Benjamin
  18  Ćehić Eldar
   TRENER
   Žiri
   Koblar Darjo
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 11 - Šifrar Tjaš (17')
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 17 - Veseli Bekim (28')
   1 : 2 17 - Veseli Bekim (33')
   1 : 3 17 - Veseli Bekim (88')
   OPOMINJANI
   Žiri
    8 - Kranjc Sašo (47')
    11 - Šifrar Tjaš (71')
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Kadirić Adnan (49')
    6 - Bavrlić Bojan (78')
    19 - Tubić Adis (86')
    10 - Talić Armin (87')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  55'     3 - Gartnar Filip
       15 - Perić Dejan
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  68'     16 - Khodakhah Benjamin
       15 - Klarić Mateo
  68'     8 - Kaker Anže
       11 - Krupić Amar
  75'     18 - Ćehić Eldar
       20 - Pajaziti Florentin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan