align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2017/18
  Zapisnik: 15. krog 26.04.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Niko Železniki 2 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  2  Kaker Anže
  6  Bavrlić Bojan
  7  Bešić Mario
  8  Klarić Mateo
  9  Talić Eldar
  10  Veseli Bekim
  11  Pižuk Saša
  14  Ćehić Eldar
  15  Pjanić Sulejman
  19  Tubić Adis (K)
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Gajgar Patrik (V)
  2  Jelovčan Sergej
  3  Mohorič Luka
  4  Frelih Rok (K)
  5  Benedičič Tjaž
  6  Pintar David
  7  Prezelj Anže
  8  Rovtar Andrej
  9  Mohorič Miha
  10  Drobnič Jakob
  11  Gruškovnjak Amadej
  Rezervni igralci
  3  Bikovski Filip
  4  Mitrić Stefan
  16  Khodakhah Benjamin
  18  Džafić Belmin
  20  Tadić Stefan
  Rezervni igralci
  13  Lukančič Matevž
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 2 9 - Talić Eldar (47')
   2 : 2 7 - Bešić Mario (65') 11m
   Niko Železniki
   0 : 1 10 - Drobnič Jakob (6')
   0 : 2 9 - Mohorič Miha (21')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    18 - Džafić Belmin (70')
    2 - Kaker Anže (90')
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Niko Železniki
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  57'     20 - Tadić Stefan
       10 - Veseli Bekim
  57'     18 - Džafić Belmin
       15 - Pjanić Sulejman
  65'     4 - Mitrić Stefan
       11 - Pižuk Saša
  68'     16 - Khodakhah Benjamin
       14 - Ćehić Eldar
  86'     3 - Bikovski Filip
       9 - Talić Eldar
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  55'     13 - Lukančič Matevž
       7 - Prezelj Anže
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan