align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 02.09.17
   TEKMA: Šobec Lesce - Sava Kranj 5 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  3  Janc Matija
  4  Stare Lenart
  5  Močnik Jan
  6  Kolenc Miha
  7  Valjavec Enej
  8  Cvikl Miha
  9  Rihtar Grega
  10  Lavtar Gašper
  11  Gorzeti Jan
  21  Čebašek Rok (K)
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Majstorović Dejan (V)
  3  Marinović Dejan
  4  Bukovec Matic
  5  Tadina Miha
  7  Bojić Igor
  9  Avdija Enis
  10  Jeram Žan
  18  Saje Jan
  19  Zupan Gal (K)
  21  Kutnjak Mark
  22  Arzenšek Lovro
  Rezervni igralci
  13  Flajs Gašper
  14  Korent Vodnik Jure
  15  Šmigoc Marko
  16  Rotar Martin
  17  Kasapović Ken
  Rezervni igralci
  6  Cafuta Timotej
  8  Dolenc Žak
  12  Drakslar Miha (V)
  14  Perhoč Erik
  17  Zahariev Martin
  20  Kaurinović Oliver
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Sava Kranj
   Dojčinović Aleksandar
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 9 - Rihtar Grega (1')
   2 : 0 10 - Lavtar Gašper (20')
   3 : 0 9 - Rihtar Grega (32')
   4 : 0 11 - Gorzeti Jan (46')
   5 : 0 11 - Gorzeti Jan (53')
   Sava Kranj
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Sava Kranj
    9 - Avdija Enis (30')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  34'     15 - Šmigoc Marko
       10 - Lavtar Gašper
  48'     14 - Korent Vodnik Jure
       7 - Valjavec Enej
  48'     17 - Kasapović Ken
       8 - Cvikl Miha
  51'     13 - Flajs Gašper
       5 - Močnik Jan
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Zahariev Martin
       18 - Saje Jan
  41'     20 - Kaurinović Oliver
       21 - Kutnjak Mark
  41'     8 - Dolenc Žak
       22 - Arzenšek Lovro
  62'     14 - Perhoč Erik
       10 - Jeram Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan