align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 09.09.17
   TEKMA: Naklo-Tržič - Visoko-Preddvor 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Potočnik Aljaž
   2. pomočnik: Šmid Klavdij
   Delegat:
   POSTAVI
   Naklo-Tržič
Priimek in ime
  2  Neković Benjamin
  3  Lunar Miha
  4  Kramar Matija
  5  Rizvanovič Tim
  6  Novak Dominik Vid
  7  Krasniqi Flamur
  8  Terplan Žan
  9  Meglič Matija
  10  Majnik Miha (K)
  11  Štefe Žan
  12  Žumer Martin (V)
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic (K)
  5  Slevec Janez
  6  Jelovčan Luka
  7  Damjanović Miralem
  8  Kabić Matija
  10  Gorjanc Lovro
  15  Markelj Jan
  17  Jamšek Blaž
  18  Krmavnar Nik
  Rezervni igralci
  1  Podrepšek Žiga (V)
  13  Avsec Veno
  14  Tirović Benjamin
  15  Gregorič Urban
  16  Meglič Jan
  Rezervni igralci
  2  Pilar Aleks
  9  Markelj Žan
  11  Naglič Matej
   TRENER
   Naklo-Tržič
   Kristić Pero
   Visoko-Preddvor
   Špehar Anže
   STRELCI
   Naklo-Tržič
   1 : 0 10 - Majnik Miha (13')
   2 : 1 6 - Novak Dominik Vid (51')
   Visoko-Preddvor
   1 : 1 10 - Gorjanc Lovro (38')
   2 : 2 7 - Damjanović Miralem (64')
   OPOMINJANI
   Naklo-Tržič
    6 - Novak Dominik Vid (26')
    9 - Meglič Matija (50')
    3 - Lunar Miha (64')
    10 - Majnik Miha (76')
    13 - Avsec Veno (79')
   Visoko-Preddvor
    5 - Slevec Janez (55')
    2 - Pilar Aleks (70')
   IZKLJUČENI
   Naklo-Tržič
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Naklo-Tržič
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Avsec Veno
       7 - Krasniqi Flamur
  41'     14 - Tirović Benjamin
       11 - Štefe Žan
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  41'     2 - Pilar Aleks
       8 - Kabić Matija
  48'     11 - Naglič Matej
       6 - Jelovčan Luka
  62'     9 - Markelj Žan
       15 - Markelj Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan