align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 16.09.17
   TEKMA: Bohinj - Naklo-Tržič 0 : 17 (0 : 12)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Žagar Grega
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Cerkovnik Andraž (V,K)
  5  Komar Marcel
  6  Rozman Anže
  7  Eminoski Emin
  9  Medja Jure
  10  Stare Jaka
  13  Pretnar Luka
  17  Stare Nejc
  18  Arh Mitja
  19  Kusterle Aljaž
  20  Cerkovnik Gaber
   Naklo-Tržič
Priimek in ime
  1  Podrepšek Žiga (V)
  2  Neković Benjamin
  3  Lunar Miha
  4  Novak Dominik Vid
  5  Kramar Matija
  7  Krasniqi Flamur
  8  Terplan Žan
  9  Meglič Matija (K)
  10  Majnik Miha
  11  Avsec Veno
  13  Tirović Benjamin
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  12  Meglič Jan
  14  Kvasnik Gašper
  15  Gregorič Urban
   TRENER
   Bohinj
   Lapajne Anže
   Naklo-Tržič
   Kristić Pero
   STRELCI
   Bohinj
   Naklo-Tržič
   0 : 1 7 - Krasniqi Flamur (5')
   0 : 2 7 - Krasniqi Flamur (7')
   0 : 3 9 - Meglič Matija (10')
   0 : 4 4 - Novak Dominik Vid (15')
   0 : 5 9 - Meglič Matija (16')
   0 : 6 10 - Majnik Miha (22')
   0 : 7 4 - Novak Dominik Vid (23')
   0 : 8 7 - Krasniqi Flamur (27')
   0 : 9 10 - Majnik Miha (35')
   0 : 10 10 - Majnik Miha (36')
   0 : 11 4 - Novak Dominik Vid (39')
   0 : 12 13 - Tirović Benjamin (40')
   0 : 13 10 - Majnik Miha (55')
   0 : 14 15 - Gregorič Urban (59')
   0 : 15 12 - Meglič Jan (61') 11m
   0 : 16 13 - Tirović Benjamin (70')
   0 : 17 3 - Lunar Miha (75')
   OPOMINJANI
   Bohinj
    9 - Medja Jure (68')
   Naklo-Tržič
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Naklo-Tržič
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
   Naklo-Tržič
  Minuta  Igralec
  40'     12 - Meglič Jan
       1 - Podrepšek Žiga
  40'     14 - Kvasnik Gašper
       11 - Avsec Veno
  50'     15 - Gregorič Urban
       7 - Krasniqi Flamur
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan