align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 4. krog 23.09.17
   TEKMA: Britof - SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Pahulje Erazem
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  3  Marković Robert
  5  Egart Juš
  7  Bohinc David
  8  Tevanović Stefan
  9  Andonov Sandro
  10  Vasič Aljoša
  12  Gartner Žiga (V)
  16  Arvaj Martin
  17  Perko Filip
  18  Perpar Zupan Nik (K)
  20  Elkasović Alen
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Lukić Uroš (V)
  3  Bilbija Uroš
  5  Mitrić Stefan
  7  Khodakhah Benjamin
  8  Medja Mark
  9  Talić Eldar
  10  Klarić Mateo
  11  Bajrić Amar
  13  Čampara Ajdin
  15  Biščević Alan (K)
  17  Živanović Igor
  Rezervni igralci
  11  Moškon Blaž
  14  Lončarič Teo
  19  Rekanović Haris
  Rezervni igralci
  4  Skumvač Drejc
  6  Kadirić Edin
  12  Markež Aljoša (V)
  16  Podgoršek Aljaž
  19  Nikše Nik
  20  Gorinjac Alan
   TRENER
   Britof
   Alibabić Nedžad
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 20 - Elkasović Alen (20')
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 13 - Čampara Ajdin (42')
   1 : 2 9 - Talić Eldar (72')
   OPOMINJANI
   Britof
   SIJ Acroni Jesenice
    9 - Talić Eldar (56')
    5 - Mitrić Stefan (79')
   IZKLJUČENI
   Britof
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  53'     11 - Moškon Blaž
       10 - Vasič Aljoša
  59'     19 - Rekanović Haris
       20 - Elkasović Alen
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  70'     20 - Gorinjac Alan
       10 - Klarić Mateo
  75'     4 - Skumvač Drejc
       8 - Medja Mark
  78'     16 - Podgoršek Aljaž
       3 - Bilbija Uroš
  79'     6 - Kadirić Edin
       7 - Khodakhah Benjamin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan