align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 07.10.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode 4 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Žumer Matic
   2. pomočnik: Majnik Jaka
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  2  Talić Benjamin 24.09.01
  3  Bilbija Uroš 17.06.02
  5  Mitrić Stefan 18.12.01
  7  Khodakhah Benjamin 29.09.02
  9  Talić Eldar 24.09.01
  10  Klarić Mateo 06.04.02
  11  Bajrić Amar 07.05.01
  12  Markež Aljoša (V) 16.08.02
  13  Čampara Ajdin 13.05.02
  15  Biščević Alan (K) 08.03.01
  18  Medja Mark 18.12.02
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Babnik Miha (V) 07.01.02
  2  Debeljak Žiga 19.09.02
  3  Dolenc Tilen 31.08.01
  4  Japić Dino (K) 10.08.02
  5  Gruden Nik 06.08.01
  6  Šlibar Tilen 27.06.02
  7  Trdina Jaka 10.10.02
  10  Jovanov Mihail 31.12.01
  15  Vrečič Tim 21.07.02
  17  Guzelj Žiga 29.05.02
  18  Bajt Maj 29.08.02
  Rezervni igralci
  1  Horvat Kris (V) 17.09.02
  8  Kadirić Edin 21.02.02
  14  Gorinjac Denis 01.10.02
  16  Podgoršek Aljaž 01.11.02
  17  Živanović Igor 17.01.02
  19  Nikše Nik 09.02.02
  20  Bullakaj Patrik 20.04.02
  Rezervni igralci
  12  Plestenjak Nik (V) 14.08.02
  13  Lesar Matic 26.09.02
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 10 - Klarić Mateo (45')
   2 : 1 15 - Biščević Alan (49')
   3 : 1 7 - Khodakhah Benjamin (69')
   4 : 1 11 - Bajrić Amar (72')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 7 - Trdina Jaka (16')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Khodakhah Benjamin (20')
    15 - Biščević Alan (40')
    10 - Klarić Mateo (50')
    2 - Talić Benjamin (70')
   Škofja Loka-Medvode
    5 - Gruden Nik (47')
    10 - Jovanov Mihail (65')
    7 - Trdina Jaka (75')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Jovanov Mihail (70')
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  69'     17 - Živanović Igor
       3 - Bilbija Uroš
  72'     16 - Podgoršek Aljaž
       10 - Klarić Mateo
  75'     14 - Gorinjac Denis
       9 - Talić Eldar
  77'     19 - Nikše Nik
       11 - Bajrić Amar
  77'     20 - Bullakaj Patrik
       7 - Khodakhah Benjamin
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  65'     13 - Lesar Matic
       15 - Vrečič Tim
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
9. krog 21.10.17
Niko Železniki : Kondor Godešič 3 : 1
Naklo : Zarica Kranj B 0 : 1
Žiri : Preddvor 9 : 0
Visoko : Velesovo 0 : 0
JuRentA Bitnje : Royal Sport DLN 4 : 1
Polet : Britof 1 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan