align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 14.10.17
   TEKMA: Visoko-Preddvor - SIJ Acroni Jesenice 0 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  2  Slevec Janez
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic (K)
  5  Pilar Aleks
  7  Damjanović Miralem
  8  Kabić Matija
  9  Jagodic Tine
  10  Gorjanc Lovro
  11  Krmavnar Nik
  17  Jamšek Blaž
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  5  Mitrić Stefan
  6  Ambrožič Nik
  7  Khodakhah Benjamin
  8  Talić Benjamin
  9  Talić Eldar
  10  Klarić Mateo
  11  Bajrić Amar
  12  Markež Aljoša (V)
  13  Čampara Ajdin
  15  Biščević Alan (K)
  19  Medja Mark
  Rezervni igralci
  6  Jelovčan Luka
  13  Markelj Žan
  14  Markelj Jan
  16  Bizjak Nejc
  Rezervni igralci
  1  Horvat Kris (V)
  2  Nikše Nik
  4  Skumvač Drejc
  16  Podgoršek Aljaž
  17  Živanović Igor
  20  Gorinjac Alan
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Špehar Anže
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 5 - Mitrić Stefan (16')
   0 : 2 11 - Bajrić Amar (29')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    11 - Krmavnar Nik (52')
   SIJ Acroni Jesenice
    13 - Čampara Ajdin (33')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  55'     14 - Markelj Jan
       2 - Slevec Janez
  63'     6 - Jelovčan Luka
       7 - Damjanović Miralem
  74'     13 - Markelj Žan
       8 - Kabić Matija
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  70'     16 - Podgoršek Aljaž
       19 - Medja Mark
  73'     17 - Živanović Igor
       6 - Ambrožič Nik
  78'     20 - Gorinjac Alan
       10 - Klarić Mateo
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan