align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 9. krog 28.10.17
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Sava Kranj 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Šmid Klavdij
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  2  Slevec Janez
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic (K)
  5  Pilar Aleks
  7  Damjanović Miralem
  8  Kabić Matija
  10  Gorjanc Lovro
  19  Markelj Jan
  20  Jamšek Blaž
  21  Jelovčan Luka
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Jeram Žan
  5  Tadina Miha
  7  Bojić Igor
  8  Avdija Enis
  9  Hočevar Žan Marko
  11  Bolić Amadej
  12  Majstorović Dejan (V)
  14  Perhoč Erik
  15  Cafuta Timotej
  18  Zupan Gal (K)
  21  Kutnjak Mark
  Rezervni igralci
  9  Markelj Žan
  11  Naglič Matej
  14  Bizjak Nejc
  22  Jamšek Rok
  Rezervni igralci
  6  Bukovec Matic
  10  Zupančič Nik
  16  Salihović Leon
  19  Ramosaj Arigon
  22  Boškan Darko
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Špehar Anže
   Sava Kranj
   Pušič Drago
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 10 - Gorjanc Lovro (41')
   2 : 0 10 - Gorjanc Lovro (66')
   Sava Kranj
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
   Sava Kranj
    7 - Bojić Igor (74')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  53'     22 - Jamšek Rok
       20 - Jamšek Blaž
  64'     11 - Naglič Matej
       21 - Jelovčan Luka
  68'     9 - Markelj Žan
       19 - Markelj Jan
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Bukovec Matic
       14 - Perhoč Erik
  70'     16 - Salihović Leon
       11 - Bolić Amadej
  75'     10 - Zupančič Nik
       15 - Cafuta Timotej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan