align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 10. krog 07.04.18
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Naklo-Tržič 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik: Gregorc Jan
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic (K)
  6  Pilar Aleks
  7  Damjanović Miralem
  8  Kabić Matija
  9  Markelj Žan
  10  Gorjanc Lovro
  11  Jamšek Blaž
  15  Markelj Jan
  16  Bizjak Nejc
   Naklo-Tržič
Priimek in ime
  2  Arh Martin
  3  Tirović Benjamin
  4  Lunar Miha
  5  Neković Benjamin
  6  Rizvanovič Tim
  7  Krasniqi Flamur
  8  Terplan Žan
  9  Meglič Matija
  10  Majnik Miha (K)
  11  Avsec Veno
  12  Žumer Martin (V)
  Rezervni igralci
  18  Naglič Matej
  20  Jamšek Rok
  Rezervni igralci
  1  Meglič Jan (V)
  13  Novak Dominik Vid
  14  Jekovec Miha
  15  Štefe Žan
  16  Kovačevič Aljoša
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Naklo-Tržič
   Kristić Pero
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   Naklo-Tržič
   0 : 1 7 - Krasniqi Flamur (6')
   0 : 2 7 - Krasniqi Flamur (27')
   0 : 3 10 - Majnik Miha (76')
   0 : 4 13 - Novak Dominik Vid (78')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
   Naklo-Tržič
    3 - Tirović Benjamin (50')
    2 - Arh Martin (60')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Naklo-Tržič
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
   Naklo-Tržič
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Novak Dominik Vid
       9 - Meglič Matija
  50'     14 - Jekovec Miha
       11 - Avsec Veno
  62'     15 - Štefe Žan
       6 - Rizvanovič Tim
  73'     16 - Kovačevič Aljoša
       7 - Krasniqi Flamur
  73'     1 - Meglič Jan
       12 - Žumer Martin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan