align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 10. krog 07.04.18
   TEKMA: Zarica Kranj - Škofja Loka-Medvode 1 : 4 (1 : 3)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Šmid Klavdij
   2. pomočnik: Žagar Grega
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  3  Dermendjiev Dragan
  4  Klemenc Jan
  5  Kasunić Bruno
  6  Lenarčič Emil
  8  Kolenović Dino
  9  Ćosić Igor
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Černe Janez
  13  Banjad Tilen
  14  Sarafimov Andrej
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Babnik Miha (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Dolenc Tilen
  4  Japić Dino
  5  Gruden Nik
  6  Šlibar Tilen
  7  Trdina Jaka
  8  Lazar Jakob (K)
  10  Jovanov Mihail
  11  Pipp Jan
  16  Bajt Maj
  Rezervni igralci
  2  Stojanov Kristjan
  7  Jaklič Kristjan
  15  Maček Tilen
  17  Lukan Jan
  18  Kelvišar Patrik
  Rezervni igralci
  9  Šantl Tristan
  12  Plestenjak Nik (V)
  13  Lesar Matic
  15  Vrečič Tim
  17  Guzelj Žiga
   TRENER
   Zarica Kranj
   Gogič Goran
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 6 - Lenarčič Emil (5')
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 10 - Jovanov Mihail (22')
   1 : 2 8 - Lazar Jakob (31') 11m
   1 : 3 10 - Jovanov Mihail (33')
   1 : 4 9 - Šantl Tristan (80')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    6 - Lenarčič Emil (30')
   Škofja Loka-Medvode
    6 - Šlibar Tilen (71')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  40'     15 - Maček Tilen
       13 - Banjad Tilen
  40'     2 - Stojanov Kristjan
       5 - Kasunić Bruno
  48'     17 - Lukan Jan
       3 - Dermendjiev Dragan
  64'     7 - Jaklič Kristjan
       11 - Černe Janez
  70'     18 - Kelvišar Patrik
       10 - Bernik Žan Matic
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  48'     15 - Vrečič Tim
       16 - Bajt Maj
  54'     17 - Guzelj Žiga
       11 - Pipp Jan
  60'     13 - Lesar Matic
       7 - Trdina Jaka
  62'     9 - Šantl Tristan
       10 - Jovanov Mihail
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan