align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 16. krog 26.05.18
   TEKMA: Britof - Škofja Loka-Medvode 2 : 6 (1 : 3)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Perčič Nejc (V)
  4  Egart Juš
  5  Marković Robert
  7  Čirić Tim
  9  Bohinc David
  10  Čkonjević Nikola
  11  Gartner Žiga
  13  Thaler Matevž
  17  Perko Filip (K)
  18  Arvaj Martin
  19  Maček Aleš
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Babnik Miha (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Dolenc Tilen
  4  Japić Dino
  5  Gruden Nik
  7  Trdina Jaka
  8  Lazar Jakob (K)
  9  Šantl Tristan
  10  Jovanov Mihail
  17  Guzelj Žiga
  18  Bajt Maj
  Rezervni igralci
  15  Lončarič Teo
  Rezervni igralci
  12  Plestenjak Nik (V)
  14  Podobnik Martin
  15  Vrečič Tim
   TRENER
   Britof
   Taneski Bojan
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 10 - Čkonjević Nikola (11')
   2 : 4 10 - Čkonjević Nikola (57')
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 7 - Trdina Jaka (15')
   1 : 2 9 - Šantl Tristan (19')
   1 : 3 10 - Jovanov Mihail (36')
   1 : 4 10 - Jovanov Mihail (52')
   2 : 5 7 - Trdina Jaka (64')
   2 : 6 7 - Trdina Jaka (69')
   OPOMINJANI
   Britof
    10 - Čkonjević Nikola (49')
    17 - Perko Filip (70')
   Škofja Loka-Medvode
    3 - Dolenc Tilen (58')
   IZKLJUČENI
   Britof
    10 - Čkonjević Nikola (78')
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  50'     15 - Lončarič Teo
       9 - Bohinc David
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  51'     15 - Vrečič Tim
       9 - Šantl Tristan
  51'     14 - Podobnik Martin
       18 - Bajt Maj
  64'     12 - Plestenjak Nik
       1 - Babnik Miha
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan