align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2017/18
  Zapisnik: 16. krog 26.05.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Naklo-Tržič 2 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Žumer Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Bilbija Uroš
  5  Mitrić Stefan
  6  Medja Mark
  7  Talić Benjamin
  8  Živanović Igor
  9  Talić Eldar
  10  Klarić Mateo
  11  Khodakhah Benjamin
  12  Markež Aljoša (V)
  13  Čampara Ajdin
  15  Biščević Alan (K)
   Naklo-Tržič
Priimek in ime
  2  Tirović Benjamin
  3  Arh Martin
  4  Lunar Miha
  5  Neković Benjamin
  6  Rizvanovič Tim
  7  Krasniqi Flamur
  8  Terplan Žan
  9  Meglič Matija
  10  Majnik Miha (K)
  11  Avsec Veno
  12  Žumer Martin (V)
  Rezervni igralci
  4  Gorinjac Denis
  17  Podgoršek Aljaž
  18  Drole Jakob
  19  Nikše Nik
  Rezervni igralci
  1  Meglič Jan (V)
  13  Kovačevič Aljoša
  14  Novak Dominik Vid
  15  Gregorič Urban
  16  Štefe Žan
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   Naklo-Tržič
   Kristić Pero
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 9 - Talić Eldar (2')
   2 : 0 11 - Khodakhah Benjamin (36')
   Naklo-Tržič
   2 : 1 11 - Avsec Veno (42')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    11 - Khodakhah Benjamin (61')
    7 - Talić Benjamin (65')
    12 - Markež Aljoša (67')
    5 - Mitrić Stefan (70')
   Naklo-Tržič
    10 - Majnik Miha (48')
    11 - Avsec Veno (61')
    14 - Novak Dominik Vid (65')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Naklo-Tržič
    11 - Avsec Veno (63')
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  48'     17 - Podgoršek Aljaž
       3 - Bilbija Uroš
  79'     4 - Gorinjac Denis
       6 - Medja Mark
  81'     19 - Nikše Nik
       8 - Živanović Igor
  81'     18 - Drole Jakob
       11 - Khodakhah Benjamin
   Naklo-Tržič
  Minuta  Igralec
  14'     14 - Novak Dominik Vid
       3 - Arh Martin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan