align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 03.09.17
   TEKMA: Zarica Kranj - Šobec Lesce 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Jamšek Blaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  6  Maček Tilen (K)
  7  Kabashi Kujtim
  8  Klemenc Tomi
  9  Grašič Enej
  10  Lukan Jan
  11  Idrizoski Edin
  12  Grašič Martin
  14  Stanovnik Lenart
  15  Stojanov Kristjan
  18  Knavs Matic
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  2  Topić Nejc
  4  Pernuš Matej
  5  Fister Maks (K)
  7  Mohorič Gal
  8  Mulič Jan
  9  Blagojević Saša
  10  Pretnar Aljaž
  18  Notersberg Tim
  23  Fister Tim
  24  Maltar Žiga
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  5  Dizdarević Alen
  16  Oštir Nace
  17  Košica Luka
  Rezervni igralci
  14  Humerca Matic
  15  Miličić Eržen Nejc
  16  Volmajer Jure
  17  Trojar Peter
  19  Livk Bine
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 2 - Dagarin Benjamin (68')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    10 - Lukan Jan (46')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  56'     16 - Oštir Nace
       10 - Lukan Jan
  62'     2 - Dagarin Benjamin
       9 - Grašič Enej
  69'     5 - Dizdarević Alen
       11 - Idrizoski Edin
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Humerca Matic
       8 - Mulič Jan
  46'     15 - Miličić Eržen Nejc
       2 - Topić Nejc
  59'     16 - Volmajer Jure
       23 - Fister Tim
  60'     19 - Livk Bine
       14 - Humerca Matic
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan