align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 2. krog 10.09.17
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Britof 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Buzadžija Bojan
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Debenec Nik (V)
  2  Bratož Gaber
  3  Krajnc Matic
  4  Debeljak Jaka
  6  Kukovič Jakob
  7  Bernik Bine (K)
  8  Ziberi Arif
  9  Podobnik Martin
  10  Alič Tristan
  14  Knežević Andrej
  17  Štravs Andraž
   Britof
Priimek in ime
  1  Mesarić Patrik (V)
  2  Fuchs Leon
  3  Suljić Adnan
  4  Marjanica Antonio
  5  Podbregar Nik
  6  Saje Jakob
  7  Ivanšek Matic (K)
  8  Seferagić Leo
  10  Jenko Mark
  15  Kuštrin Matej
  18  Ristić Marko
  Rezervni igralci
  5  Mrak Lenart
  11  Avdić Marko
  18  Bogataj Rok
  Rezervni igralci
  9  Oman Matija
  11  Šutić Stefan
  13  Mijić Tin
  17  Kuvek Marko
  19  Eržen Kristjan
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Britof
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 10 - Alič Tristan (35')
   Britof
   0 : 1 7 - Ivanšek Matic (27')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    17 - Štravs Andraž (21')
    8 - Ziberi Arif (29')
    14 - Knežević Andrej (40')
    1 - Debenec Nik (64')
   Britof
    3 - Suljić Adnan (20')
    11 - Šutić Stefan (57')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Britof
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  43'     11 - Avdić Marko
       9 - Podobnik Martin
  50'     18 - Bogataj Rok
       17 - Štravs Andraž
  50'     5 - Mrak Lenart
       6 - Kukovič Jakob
   Britof
  Minuta  Igralec
  44'     13 - Mijić Tin
       10 - Jenko Mark
  44'     9 - Oman Matija
       4 - Marjanica Antonio
  57'     19 - Eržen Kristjan
       18 - Ristić Marko
  57'     11 - Šutić Stefan
       3 - Suljić Adnan
  58'     17 - Kuvek Marko
       7 - Ivanšek Matic
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan