align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 14.09.17
   TEKMA: Britof - Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Račman Anže
   1. pomočnik: Potočnik Aljaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Mesarić Patrik (V) 11.05.04
  2  Fuchs Leon 07.10.04
  4  Marjanica Antonio 27.11.04
  5  Podbregar Nik 09.07.04
  6  Saje Jakob 12.05.04
  7  Ivanšek Matic (K) 26.07.04
  8  Seferagić Leo 30.07.04
  9  Oman Matija 15.05.04
  10  Jenko Mark 09.08.04
  13  Mijić Tin 28.01.04
  15  Kuštrin Matej 20.08.04
   Šobec Lesce
Priimek in ime Rojen
  1  Mihajlović Siniša (V) 03.03.04
  2  Miličić Eržen Nejc 10.12.03
  4  Pernuš Matej 07.05.03
  5  Fister Maks (K) 30.04.03
  7  Mohorič Gal 09.04.03
  8  Livk Bine 16.10.04
  9  Blagojević Saša 26.03.04
  10  Pretnar Aljaž 13.04.03
  21  Maltar Žiga 23.01.04
  23  Notersberg Tim 18.09.03
  24  Volmajer Jure 21.11.04
  Rezervni igralci
  3  Suljić Adnan 19.04.04
  11  Šutić Stefan 09.07.04
  16  Jagodic Timon 31.10.04
  17  Kuvek Marko 03.12.04
  Rezervni igralci
  14  Mulič Jan 10.02.03
  15  Topić Nejc 06.03.03
  16  Gorjanc Jan 22.04.04
  17  Trojar Peter 28.07.04
  18  Humerca Matic 29.09.04
  19  Cenček Luka 25.07.03
   TRENER
   Britof
   Alibabić Nedžad
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 16 - Jagodic Timon (65')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Britof
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Britof
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  42'     11 - Šutić Stefan
       9 - Oman Matija
  54'     16 - Jagodic Timon
       8 - Seferagić Leo
  54'     17 - Kuvek Marko
       4 - Marjanica Antonio
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  36'     19 - Cenček Luka
       8 - Livk Bine
  44'     14 - Mulič Jan
       24 - Volmajer Jure
  63'     15 - Topić Nejc
       19 - Cenček Luka
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
9. krog 21.10.17
Niko Železniki : Kondor Godešič 3 : 1
Naklo : Zarica Kranj B 0 : 1
Žiri : Preddvor 9 : 0
Visoko : Velesovo 0 : 0
JuRentA Bitnje : Royal Sport DLN 4 : 1
Polet : Britof 1 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan