align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 14.09.17
   TEKMA: Triglav Domplan - Škofja Loka-Medvode 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime Rojen
  2  Mohorič Rok Robert 15.05.03
  3  Gartner Anže 14.02.03
  7  Prestor Luka 15.06.04
  9  Sajovic Domen (K) 11.01.03
  11  Skinder Savić Klemen 13.02.03
  12  Kordič Aljaž (V) 18.07.03
  16  Bajrović Emre 25.07.04
  17  Maksimović Tihomir 24.03.04
  18  Ševaljević Marko 20.02.04
  19  Veseli Ensar 15.08.04
  20  Ćosić Luka 28.02.03
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Debenec Nik (V) 08.12.03
  2  Bratož Gaber 01.01.03
  4  Debeljak Jaka 15.07.04
  5  Mrak Lenart 25.05.04
  6  Kukovič Jakob 20.07.04
  7  Bernik Bine (K) 14.04.03
  8  Ziberi Arif 16.01.03
  9  Podobnik Martin 10.04.03
  10  Alič Tristan 05.03.03
  14  Knežević Andrej 16.02.03
  17  Štravs Andraž 04.11.03
  Rezervni igralci
  4  Perko Jakob 03.09.03
  6  Bajt Simon 03.01.04
  8  Gautam Vyas Dev 18.05.04
  10  Sallahi Nderim 10.04.06
  13  Štern Filip 27.04.04
  15  Ipavec Lakner Gašper 21.05.04
  Rezervni igralci
  11  Avdić Marko 15.09.04
  18  Bogataj Rok 20.05.03
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Triglav Domplan
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 7 - Bernik Bine (16')
   0 : 2 11 - Avdić Marko (65')
   0 : 3 10 - Alič Tristan (70')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Škofja Loka-Medvode
    14 - Knežević Andrej (25')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  45'     4 - Perko Jakob
       20 - Ćosić Luka
  48'     10 - Sallahi Nderim
       11 - Skinder Savić Klemen
  55'     13 - Štern Filip
       17 - Maksimović Tihomir
  60'     8 - Gautam Vyas Dev
       19 - Veseli Ensar
  66'     15 - Ipavec Lakner Gašper
       18 - Ševaljević Marko
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  45'     11 - Avdić Marko
       9 - Podobnik Martin
  61'     18 - Bogataj Rok
       17 - Štravs Andraž
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
9. krog 21.10.17
Niko Železniki : Kondor Godešič 3 : 1
Naklo : Zarica Kranj B 0 : 1
Žiri : Preddvor 9 : 0
Visoko : Velesovo 0 : 0
JuRentA Bitnje : Royal Sport DLN 4 : 1
Polet : Britof 1 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan