align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 14.09.17
   TEKMA: Triglav Domplan - Škofja Loka-Medvode 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Mohorič Rok Robert
  3  Gartner Anže
  7  Prestor Luka
  9  Sajovic Domen (K)
  11  Skinder Savić Klemen
  12  Kordič Aljaž (V)
  16  Bajrović Emre
  17  Maksimović Tihomir
  18  Ševaljević Marko
  19  Veseli Ensar
  20  Ćosić Luka
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Debenec Nik (V)
  2  Bratož Gaber
  4  Debeljak Jaka
  5  Mrak Lenart
  6  Kukovič Jakob
  7  Bernik Bine (K)
  8  Ziberi Arif
  9  Podobnik Martin
  10  Alič Tristan
  14  Knežević Andrej
  17  Štravs Andraž
  Rezervni igralci
  4  Perko Jakob
  6  Bajt Simon
  8  Gautam Vyas Dev
  10  Sallahi Nderim
  13  Štern Filip
  15  Ipavec Lakner Gašper
  Rezervni igralci
  11  Avdić Marko
  18  Bogataj Rok
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Triglav Domplan
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 7 - Bernik Bine (16')
   0 : 2 11 - Avdić Marko (65')
   0 : 3 10 - Alič Tristan (70')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Škofja Loka-Medvode
    14 - Knežević Andrej (25')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  45'     4 - Perko Jakob
       20 - Ćosić Luka
  48'     10 - Sallahi Nderim
       11 - Skinder Savić Klemen
  55'     13 - Štern Filip
       17 - Maksimović Tihomir
  60'     8 - Gautam Vyas Dev
       19 - Veseli Ensar
  66'     15 - Ipavec Lakner Gašper
       18 - Ševaljević Marko
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  45'     11 - Avdić Marko
       9 - Podobnik Martin
  61'     18 - Bogataj Rok
       17 - Štravs Andraž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan