align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 4. krog 17.09.17
   TEKMA: Sava Kranj - Škofja Loka-Medvode 0 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Žnidaršič Žiga
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Pristov Matic (V)
  3  Petkovski Petar (K)
  4  Biševac Jakša
  5  Arzenšek Lovro
  6  Ramosaj Arigon
  7  Duraković Nicolas
  8  Saje Jan
  10  Kondić Sergej
  15  Cvek Andrej
  16  Primožič Maj
  18  Zupanc Matic
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Debenec Nik (V)
  2  Bratož Gaber
  3  Krajnc Matic
  4  Debeljak Jaka (K)
  5  Mrak Lenart
  7  Bernik Bine
  8  Ziberi Arif
  10  Alič Tristan
  11  Avdić Marko
  14  Knežević Andrej
  18  Bogataj Rok
  Rezervni igralci
  2  Boškan Darko
  9  Bolić Amadej
  11  Salihović Leon
  14  Kalabić Nikola
  19  Zupančič Nik
  20  Žibert Jakob
  80  Knap Tibor
  Rezervni igralci
  17  Štravs Andraž
   TRENER
   Sava Kranj
   Kondić Rajko
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Sava Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 10 - Alič Tristan (48')
   0 : 2 2 - Bratož Gaber (63')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    6 - Ramosaj Arigon (62')
    9 - Bolić Amadej (66')
    3 - Petkovski Petar (69')
    7 - Duraković Nicolas (73')
   Škofja Loka-Medvode
    7 - Bernik Bine (66')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     9 - Bolić Amadej
       15 - Cvek Andrej
  50'     11 - Salihović Leon
       10 - Kondić Sergej
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  50'     17 - Štravs Andraž
       18 - Bogataj Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan