align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 20.09.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Sava Kranj 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  2  Stević Leon
  4  Kovač Erik
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  9  Adrović Deen
  10  Krupić Edvin
  11  Homan Luka
  12  Novakov Kjire (V)
  15  Štojs Sven (K)
  17  Pleša Ambrož
  20  Kerić Arnes
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Pristov Matic (V)
  3  Petkovski Petar
  4  Marinović Dejan
  5  Arzenšek Lovro
  6  Biševac Jakša
  7  Duraković Nicolas (K)
  9  Bolić Amadej
  10  Kondić Sergej
  15  Cvek Andrej
  16  Primožič Maj
  18  Zupanc Matic
  Rezervni igralci
  3  Kunčič Benjamin
  5  Varcar Anis
  6  Silahić Ervin
  13  Hvala Tristan
  14  Kavčič Jan
  16  Bajrić Emir
  18  Gorinjac Lian
  Rezervni igralci
  2  Ramosaj Arigon
  8  Saje Jan
  11  Salihović Leon
  14  Pogačnik Izak
  19  Zupančič Nik
  20  Žibert Jakob
  80  Knap Tibor
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   Sava Kranj
   Kondić Rajko
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Sava Kranj
   0 : 1 18 - Zupanc Matic (25')
   0 : 2 18 - Zupanc Matic (50')
   0 : 3 18 - Zupanc Matic (60')
   0 : 4 18 - Zupanc Matic (65')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Sava Kranj
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Bajrić Emir
       7 - Perović Filip
  36'     18 - Gorinjac Lian
       20 - Kerić Arnes
  45'     6 - Silahić Ervin
       2 - Stević Leon
  56'     14 - Kavčič Jan
       11 - Homan Luka
  65'     3 - Kunčič Benjamin
       9 - Adrović Deen
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  56'     20 - Žibert Jakob
       10 - Kondić Sergej
  61'     8 - Saje Jan
       16 - Primožič Maj
  62'     11 - Salihović Leon
       9 - Bolić Amadej
  65'     14 - Pogačnik Izak
       6 - Biševac Jakša
  68'     19 - Zupančič Nik
       18 - Zupanc Matic
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan