align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 5. krog 24.09.17
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Šobec Lesce 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Debenec Nik (V) 08.12.03
  2  Bratož Gaber 01.01.03
  4  Debeljak Jaka 15.07.04
  5  Mrak Lenart 25.05.04
  6  Kukovič Jakob 20.07.04
  7  Bernik Bine (K) 14.04.03
  8  Ziberi Arif 16.01.03
  10  Alič Tristan 05.03.03
  11  Avdić Marko 15.09.04
  14  Knežević Andrej 16.02.03
  17  Štravs Andraž 04.11.03
   Šobec Lesce
Priimek in ime Rojen
  1  Mihajlović Siniša (V) 03.03.04
  2  Humerca Matic 29.09.04
  3  Maltar Žiga 23.01.04
  4  Pernuš Matej 07.05.03
  5  Fister Maks (K) 30.04.03
  6  Notersberg Tim 18.09.03
  7  Mohorič Gal 09.04.03
  8  Livk Bine 16.10.04
  9  Blagojević Saša 26.03.04
  10  Pretnar Aljaž 13.04.03
  11  Volmajer Jure 21.11.04
  Rezervni igralci
  3  Krajnc Matic 10.08.03
  18  Bogataj Rok 20.05.03
  Rezervni igralci
  13  Topić Nejc 06.03.03
  14  Miličić Eržen Nejc 10.12.03
  16  Gorjanc Jan 22.04.04
  17  Trojar Peter 28.07.04
  18  Kolev Darko 14.03.04
  21  Fister Tim 27.01.04
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    11 - Avdić Marko (25')
   Šobec Lesce
    5 - Fister Maks (46')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  50'     18 - Bogataj Rok
       11 - Avdić Marko
  54'     3 - Krajnc Matic
       6 - Kukovič Jakob
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  44'     16 - Gorjanc Jan
       8 - Livk Bine
  49'     18 - Kolev Darko
       2 - Humerca Matic
  56'     14 - Miličić Eržen Nejc
       11 - Volmajer Jure
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
9. krog 21.10.17
Niko Železniki : Kondor Godešič 3 : 1
Naklo : Zarica Kranj B 0 : 1
Žiri : Preddvor 9 : 0
Visoko : Velesovo 0 : 0
JuRentA Bitnje : Royal Sport DLN 4 : 1
Polet : Britof 1 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan