align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 28.09.17
   TEKMA: Zarica Kranj - Sava Kranj 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  4  Idrizoski Edin
  6  Maček Tilen (K)
  7  Kabashi Kujtim
  9  Grašič Enej
  10  Lukan Jan
  11  Bexheti Ilber
  13  Grašič Martin
  14  Stojanov Kristjan
  15  Knavs Matic
  16  Oštir Nace
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Petkovski Petar
  4  Marinović Dejan
  5  Arzenšek Lovro
  6  Biševac Jakša
  7  Duraković Nicolas
  9  Bolić Amadej
  10  Kondić Sergej
  15  Cvek Andrej
  16  Primožič Maj
  18  Zupanc Matic
  80  Knap Tibor
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  3  Vizovišek Anej
  5  Dizdarević Alen
  8  Klemenc Tomi
  17  Košica Luka
  18  Stanovnik Lenart
  Rezervni igralci
  1  Pristov Matic
  2  Ramosaj Arigon
  8  Saje Jan
  11  Salihović Leon
  14  Kalabić Nikola
  20  Žibert Jakob
  22  Pogačnik Izak
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   Sava Kranj
   Kondić Rajko
   STRELCI
   Zarica Kranj
   Sava Kranj
   0 : 1 3 - Petkovski Petar (30')
   0 : 2 3 - Petkovski Petar (43')
   0 : 3 18 - Zupanc Matic (55')
   0 : 4 18 - Zupanc Matic (65')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    4 - Idrizoski Edin (42')
   Sava Kranj
    9 - Bolić Amadej (44')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     8 - Klemenc Tomi
       16 - Oštir Nace
  45'     17 - Košica Luka
       10 - Lukan Jan
  63'     2 - Dagarin Benjamin
       7 - Kabashi Kujtim
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  50'     11 - Salihović Leon
       9 - Bolić Amadej
  63'     2 - Ramosaj Arigon
       10 - Kondić Sergej
  66'     14 - Kalabić Nikola
       16 - Primožič Maj
  67'     22 - Pogačnik Izak
       6 - Biševac Jakša
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan