align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 01.10.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode 3 : 3 (2 : 3)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Kovač Erik
  6  Silahić Ervin
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  9  Adrović Deen
  10  Krupić Edvin
  11  Homan Luka
  12  Novakov Kjire (V)
  15  Štojs Sven (K)
  18  Stević Leon
  20  Kerić Arnes
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Debenec Nik (V)
  3  Bratož Gaber
  4  Debeljak Jaka
  5  Mrak Lenart
  7  Bernik Bine (K)
  8  Ziberi Arif
  10  Alič Tristan
  11  Rimac Leo
  13  Mrkulić Tian
  14  Knežević Andrej
  18  Bogataj Rok
  Rezervni igralci
  2  Gorinjac Lian
  3  Pivač Aleksander
  5  Varcar Anis
  13  Hvala Tristan
  14  Kavčič Jan
  16  Bajrić Emir
  17  Ilić Džafić Goran
  Rezervni igralci
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 3 9 - Adrović Deen (32') 11m
   2 : 3 15 - Štojs Sven (35')
   3 : 3 11 - Homan Luka (40')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 10 - Alič Tristan (7')
   0 : 2 18 - Bogataj Rok (11')
   0 : 3 7 - Bernik Bine (30')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Kovač Erik (55')
   Škofja Loka-Medvode
    7 - Bernik Bine (68')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
    7 - Bernik Bine (70')
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Bajrić Emir
       8 - Krajnović Admir
  57'     14 - Kavčič Jan
       18 - Stević Leon
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan