align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 01.10.17
   TEKMA: Šenčur - Britof 1 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Gregorc Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  4  Jenko Domen
  5  Stanković Mark
  6  Šunkar Jaka
  7  Kuzma Žan
  8  Kastelic Miha
  9  Ajdovec Jan
  10  Gashi Pllumbi
  15  Križnar Žan (K)
  21  Gantar Lenart
  23  Kabashi Blend
  41  Pirc Marko (V)
   Britof
Priimek in ime
  1  Mesarić Patrik (V)
  2  Fuchs Leon
  3  Suljić Adnan
  4  Marjanica Antonio
  5  Podbregar Nik
  6  Saje Jakob
  7  Ivanšek Matic (K)
  8  Seferagić Leo
  9  Oman Matija
  11  Šutić Stefan
  19  Eržen Kristjan
  Rezervni igralci
  17  Puka Valmir
  18  Šoštarič Urban
  19  Remic Jernej
  20  Perdan David
  22  Zager Maks
  Rezervni igralci
  13  Mijić Tin
  15  Kuštrin Matej
  17  Kuvek Marko
  18  Ristić Marko
   TRENER
   Šenčur
   Mubi Narsej
   Britof
   Košir Tomaž
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 1 9 - Ajdovec Jan (12')
   Britof
   0 : 1 7 - Ivanšek Matic (7')
   1 : 2 5 - Podbregar Nik (65')
   1 : 3 17 - Kuvek Marko (69')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    19 - Remic Jernej (41')
   Britof
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Britof
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  36'     19 - Remic Jernej
       8 - Kastelic Miha
  45'     18 - Šoštarič Urban
       10 - Gashi Pllumbi
  52'     20 - Perdan David
       7 - Kuzma Žan
   Britof
  Minuta  Igralec
  44'     15 - Kuštrin Matej
       4 - Marjanica Antonio
  56'     18 - Ristić Marko
       9 - Oman Matija
  61'     17 - Kuvek Marko
       19 - Eržen Kristjan
  68'     13 - Mijić Tin
       3 - Suljić Adnan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan