align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 08.10.17
   TEKMA: Šobec Lesce - SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  3  Volmajer Jure
  4  Pernuš Matej
  5  Fister Maks (K)
  6  Maltar Žiga
  7  Mohorič Gal
  8  Fister Tim
  9  Blagojević Saša
  10  Pretnar Aljaž
  11  Notersberg Tim
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Novakov Kjire (V)
  3  Stević Leon
  4  Kovač Erik
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  9  Adrović Deen
  10  Krupić Edvin
  11  Homan Luka
  15  Štojs Sven (K)
  17  Pleša Ambrož
  20  Kerić Arnes
  Rezervni igralci
  13  Topić Nejc
  14  Humerca Matic
  16  Gorjanc Jan
  17  Trojar Peter
  18  Mulič Jan
  19  Kolev Darko
  21  Livk Bine
  Rezervni igralci
  2  Gorinjac Lian
  6  Silahić Ervin
  13  Hvala Tristan
  16  Bajrić Emir
  18  Pivač Aleksander
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   STRELCI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 11 - Homan Luka (3')
   1 : 1 4 - Kovač Erik (27') AG
   1 : 2 9 - Adrović Deen (36')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    16 - Gorjanc Jan (70')
   SIJ Acroni Jesenice
    9 - Adrović Deen (22')
    17 - Pleša Ambrož (45')
    16 - Bajrić Emir (57')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  40'     19 - Kolev Darko
       3 - Volmajer Jure
  42'     14 - Humerca Matic
       8 - Fister Tim
  46'     13 - Topić Nejc
       5 - Fister Maks
  50'     16 - Gorjanc Jan
       19 - Kolev Darko
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  25'     6 - Silahić Ervin
       3 - Stević Leon
  46'     16 - Bajrić Emir
       7 - Perović Filip
  51'     2 - Gorinjac Lian
       11 - Homan Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan