align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 08.10.17
   TEKMA: Britof - Sava Kranj 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Majnik Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Mesarić Patrik (V)
  2  Fuchs Leon
  3  Suljić Adnan
  5  Podbregar Nik
  6  Saje Jakob
  7  Ivanšek Matic (K)
  8  Seferagić Leo
  13  Mijić Tin
  15  Kuštrin Matej
  18  Ristić Marko
  19  Eržen Kristjan
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Petkovski Petar
  4  Marinović Dejan
  5  Arzenšek Lovro
  7  Duraković Nicolas (K)
  8  Saje Jan
  9  Bolić Amadej
  15  Cvek Andrej
  16  Primožič Maj
  18  Zupanc Matic
  20  Žibert Jakob
  80  Knap Tibor (V)
  Rezervni igralci
  4  Marjanica Antonio
  9  Oman Matija
  11  Šutić Stefan
  17  Kuvek Marko
  Rezervni igralci
  2  Boškan Darko
  6  Biševac Jakša
  10  Kondić Sergej
  11  Salihović Leon
  14  Kalabić Nikola
  19  Ramosaj Arigon
  22  Pogačnik Izak
   TRENER
   Britof
   Košir Tomaž
   Sava Kranj
   Dojčinović Vladimir
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 2 - Fuchs Leon (45')
   Sava Kranj
   OPOMINJANI
   Britof
    5 - Podbregar Nik (25')
    18 - Ristić Marko (43')
    3 - Suljić Adnan (66')
   Sava Kranj
    15 - Cvek Andrej (25')
    9 - Bolić Amadej (40')
    8 - Saje Jan (48')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  36'     9 - Oman Matija
       5 - Podbregar Nik
  47'     11 - Šutić Stefan
       15 - Kuštrin Matej
  55'     17 - Kuvek Marko
       19 - Eržen Kristjan
  65'     4 - Marjanica Antonio
       3 - Suljić Adnan
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  55'     10 - Kondić Sergej
       9 - Bolić Amadej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan