align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 9. krog 15.10.17
   TEKMA: Triglav Domplan - Sava Kranj 2 : 3 (1 : 3)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Dobnikar Tilen
   1. pomočnik: Jamšek Blaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Mohorič Rok Robert (K)
  3  Gautam Vyas Dev
  6  Koren Staš
  7  Harambašić Edin
  8  Prestor Luka
  9  Maksimović Tihomir
  11  Hervatin Luka
  12  Kordič Aljaž (V)
  14  Bajrović Emre
  15  Skinder Savić Klemen
  16  Gartner Anže
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Pristov Matic (V)
  3  Petkovski Petar
  4  Marinović Dejan (K)
  5  Arzenšek Lovro
  8  Saje Jan
  10  Kondić Sergej
  15  Cvek Andrej
  16  Primožič Maj
  18  Zupanc Matic
  20  Žibert Jakob
  22  Pogačnik Izak
  Rezervni igralci
  1  Mešinović Inas (V)
  10  Radosavljević Alex
  17  Veseli Ensar
  20  Sallahi Nderim
  Rezervni igralci
  2  Dvojmoč Tilen
  6  Biševac Jakša
  7  Duraković Nicolas
  9  Bolić Amadej
  11  Boškan Darko
  14  Kalabić Nikola
  19  Zupančič Nik
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   Sava Kranj
   Kondić Rajko
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 1 15 - Skinder Savić Klemen (9')
   2 : 3 7 - Harambašić Edin (56') 11m
   Sava Kranj
   0 : 1 18 - Zupanc Matic (6')
   1 : 2 18 - Zupanc Matic (18')
   1 : 3 16 - Primožič Maj (19')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  42'     10 - Radosavljević Alex
       9 - Maksimović Tihomir
  52'     17 - Veseli Ensar
       11 - Hervatin Luka
  65'     20 - Sallahi Nderim
       14 - Bajrović Emre
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Duraković Nicolas
       8 - Saje Jan
  49'     9 - Bolić Amadej
       15 - Cvek Andrej
  65'     11 - Boškan Darko
       10 - Kondić Sergej
  69'     2 - Dvojmoč Tilen
       16 - Primožič Maj
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan