align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 9. krog 15.10.17
   TEKMA: Zarica Kranj - SIJ Acroni Jesenice 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  3  Bexheti Ilber
  5  Stojanov Kristjan
  6  Maček Tilen (K)
  7  Kabashi Kujtim
  9  Grašič Enej
  10  Lukan Jan
  11  Idrizoski Edin
  13  Grašič Martin
  15  Knavs Matic
  16  Oštir Nace
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Kovač Erik
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  10  Krupić Edvin
  11  Homan Luka
  12  Novakov Kjire (V)
  14  Stević Leon
  15  Štojs Sven (K)
  17  Pleša Ambrož
  18  Gorinjac Lian
  20  Kerić Arnes
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  4  Dizdarević Alen
  17  Košica Luka
  Rezervni igralci
  2  Furtula Marušič Aleksej
  6  Silahić Ervin
  9  Adrović Deen
  13  Hvala Tristan
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 9 - Grašič Enej (16')
   2 : 0 13 - Grašič Martin (44')
   SIJ Acroni Jesenice
   2 : 1 11 - Homan Luka (65')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    6 - Maček Tilen (48')
    11 - Idrizoski Edin (52')
    4 - Dizdarević Alen (63')
   SIJ Acroni Jesenice
    9 - Adrović Deen (62')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  51'     4 - Dizdarević Alen
       16 - Oštir Nace
  58'     2 - Dagarin Benjamin
       7 - Kabashi Kujtim
  63'     17 - Košica Luka
       3 - Bexheti Ilber
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     9 - Adrović Deen
       7 - Perović Filip
  50'     2 - Furtula Marušič Aleksej
       18 - Gorinjac Lian
  50'     6 - Silahić Ervin
       20 - Kerić Arnes
  70'     13 - Hvala Tristan
       14 - Stević Leon
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan